Wygodne bluz damskie na jesień

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie
monisiaprzylesna
Wygodne bluz damskie na jesień

Post autor: monisiaprzylesna » 13:26 12 paź 2018

Cześć dziewczyny, przeważnie się do was zwracam, co sądzicie na temat bluz. Czy warto postawić na takie bluzy damskie na jesień jak można znaleźć na stornie https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy. Co sądzicie o takim elemencie subtylizacji do pracy, czy by wyście postawiły na połączenie ich ze spódnicami? Interesuje mnie opinia innych. Czy wiecie jak to jest odbierane, bardziej mi chodzi że tak ujmę o bardziej elegantsze modele bez kaptura. Oczywiście interesuje mnie dodatkowo jak by byście połączyły takie bluzy w swoich stylizacjach do pracy?

tamarass
Re: Wygodne bluz damskie na jesień

Post autor: tamarass » 13:30 18 sty 2019

Ja rzadko chodzę w bluzach. Na co dzień zakładam raczej sweterki bądź koszule.

marian33

Post autor: marian33 » 14:39 18 sty 2019

Teraz za dobre bluzy damskie daje się bardzo dużo pieniędzy.O tym chyba wie każdy kto takie bluzy kupuję w sklepie.

patolek

Post autor: patolek » 10:17 12 lut 2019

marian33 pisze:
14:39 18 sty 2019
Teraz za dobre bluzy damskie daje się bardzo dużo pieniędzy.O tym chyba wie każdy kto takie bluzy kupuję w sklepie.
Takie bluzy w sieciówkach może i kosztują dużo, ale przykładowo na stronie http://exitogroup.fotl.pl/62-damskie znaleźć można koszule firmowe damskie, których cena nie jest wysoka. Są mega eleganckie i jakościowo posiadają jeden z lepszych materiałów. Jeśli chodzi o bluzy to w tym sklepie takie również posiadają i to również Fruit of the Loom, więc wysoka jakość jest pewna ;)

Garga65

Post autor: Garga65 » 16:50 12 lut 2019

Ja bluzę łączę prawie ze wszystkim.

__

meble tapicerowane

annwi

Post autor: annwi » 09:24 14 lut 2019

Przejrzałam Wasze linki i powiem Wam, że wybrałam sobie dwie bluzy, jednak są one moim zdaniem bardziej na okres wiosenny. Już nie mogę się doczekać tych ciepłych dni, słońca, spacerujących ludzi - chyba każdy ma dość zimy, która w ostatnich latach jest ponura, szara... Tak w ogóle mam do Was pytanie związane z obuwiem męskim letnim. Wszystko dlatego bo wyjeżdżam z mężem za tydzień do ciepłych krajów w ramach wakacji i kupiłam sobie klapki, jednak dla męża lepiej kupić sandały czy klapki? Co Wy - faceci wolicie mieć ze sobą na wakacjach, jaki rodzaj obuwia?

ODPOWIEDZ