Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez a.kazmierczak64 » 09:06 16 maja 2018

Cześć!

czy ktoś z forumowiczów korzystał może z odżywki do rzęs tej firmy? Zastanawiam się już parę dni czy nie skorzystać, jednak najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszelkie rady oraz propozycje z góry dziękuję

Pozdrawiam
a.kazmierczak64

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: UMI London
Operator: Play

Re: Bezpieczne kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez Gola121 » 18:14 16 maja 2018

W przypadku wszelkich kosmetyków do oczu trzeba być bardzo ostrożnym bo niestety ale dość łatwo można sobie podrażnić oczy i śluzówkę. Dlatego jeśli zakupisz odżywkę i zauważysz że masz bardziej wrażliwe oczy, wysuszone czy podrażnione to radzę ja jednak odstawić. Sama też zawsze wybieram tylko sprawdzone kosmetyki (np. https://www.cocolita.pl/cienie-do-powiek/nabla-soul-blooming-eyeshadow-palette-paleta-cieni-do-powiek). Dzięki temu wiem, że nie nabawię się żadnej infekcji czy podrażnienia.
Gola121

Reklama

Postprzez grazynka87 » 22:59 16 maja 2018

ja stosuję tylko krem do twarzy :)
grazynka87

Reklama

Postprzez elabarbara » 13:34 21 maja 2018

Mam bardzo wysuszoną skórę na twarzy. Stosowałam już naprawdę mnóstwo kremów i maseczek itp. Jednak to nic nie daje - cały czas czuję że moja skóra jest okropna...Słyszałam że krem głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica będzie w sam raz dla mojej cery. Czy ktoś może ma ten krem ? Warto spróbować ?
elabarbara

Reklama

Postprzez grevax » 19:54 22 maja 2018

Według mnie jest to temat dla specjalisty... Można sobie wielu problemów dzięki temu oszczędzić.
Postęp w naszym świecie oznacza postęp bólu
grevax

Reklama

Powrót do Off Topic