Jak znaleźć miłość?

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Re: Jak znaleźć miłość?

Postprzez tereska » 16:32 31 sty 2018

Mam konto na kochaj.pl od jakichś dwóch miesięcy i muszę powiedzieć że można tam poznać naprawdę fajnych ludzi, byłam już na trzech randkach i z jednym myślę że może być z tego coś więcej.
tereska

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: sony xperia
ROM: z3
Operator: plus

Postprzez merry383 » 20:00 13 lut 2018

Na miłość każdy ma szansę, tylko trzeba wiedzieć, jak tworzyć zgrany i udany związek. Przede wszystkim kobieta powinna wiedzieć jak zrobić dobrze chłopakowi, a mężczyzna powinien wiedzieć, jak się odwdzięczyć.
merry383

Telefon: sony

Reklama

Postprzez limonka » 17:10 21 mar 2018

Może warto poszukać w internecie? Sądzę, że warto korzystać z dobrodziejstw XXI wieku. W ten sposób można wiele zyskać - na pewno nic nie stracicie. Najróżniejsze ogłoszenia matrymonialne widziałam ostatnio na stronie https://randkuj.my. Koniecznie tam zajrzyjcie - może to właśnie tam znajdziecie swoją drugą połówkę.
limonka

Reklama

Postprzez fitJozef » 09:54 27 mar 2018

Często to, że nie możemy znaleźć drugiej połówki wynika z tego, że szukamy ideałów, które tak naprawdę nie istnieją. Panowie zawsze mają jakiś pewien obraz idealnej kobiety, z którą chcieliby być. Nawet można znaleźć artykuły na ten temat http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/ja ... ego-faceta który potwierdzają takie sytuacje. Nie wiem jak to jest w przypadku kobiet, ale też podejrzewam, że szukają miłości poprze pryzmat pewnych wytycznych. Często szukając w oparciu o te pewne "wytyczne", możemy przeoczyć prawdziwą miłość.
fitJozef

Reklama

Postprzez kezman89 » 14:42 03 maja 2018

Tu są też informacje na temat tego jak pisać na tinderze :) Myślę, że warto się z tymi poradami bliżej zapoznać :)
Ostatnio edytowano 15:21 07 maja 2018 przez kezman89, łącznie edytowano 1 raz
Jedynym człowiekiem bardziej przewidywalnym niż ćpun czy moralista jest zakochany ćpun i moralista.
kezman89

Reklama

Postprzez dement » 15:15 04 maja 2018

przede wszystkim trzeba poznawać nowych ludzi :)
dement

Reklama

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Off Topic