Praca we Francji

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Praca we Francji

Postprzez itatvi77 » 13:01 21 kwi 2017

Czy ktos z was wyjezdzal do pracy do Francji? Mam slaba sytuacje teraz z kasa i pomyslalem ze moze dobrym pomyslem bylaby praca za granica. Oferty ktore do tej pory znalazlem najfajniej wygladaja wlasnie we Francji (chca ludzi z moim wyksztalceniem). Francuski znam wiec nie powinno byc problemu. Chetnie poczytalbym opinie ludzi, ktorzy pracowali u zabojadow :) takze jak mozecie sie podzielic swoimi dosiwadczeniami to piszcie.
itatvi77

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Praca we Francji

Postprzez litosX5 » 21:43 11 sie 2017

Tak, można sporo zarobić, na 2-3 miesiące będzie się opłacało jak najbardziej.

Reklama

Postprzez d0minika » 01:01 13 sie 2017

Nie ma sensu szukać we Francji pracy, tam jest jej mniej niż w Polsce!
d0minika

Reklama

Postprzez Rynel » 17:13 30 sie 2017

d0minika napisał(a):Nie ma sensu szukać we Francji pracy, tam jest jej mniej niż w Polsce!

I tutaj musze Ci przyznać rację. Ostatnio przeglądając ten portal http://www.gowork.pl/praca/lodz;l zauwazyłem, że w Polsce jest coraz więcej ofert pracy. I co najwazniejsze dobrze płatnych. Serktor IT bardzo się rozwinął i jest w nim na prawdę dużo ofert.
Rynel

Reklama

Postprzez Dasza » 20:52 31 sie 2017

Dzisiaj tak na dobrą sprawę ciekawych ofert pracy za granicą na naszym rynku znajdziemy wiele. Niemniej jednak sama wolałabym jednak postawić na Niemcy i zatrudnienie w charakterze opiekunki. Zresztą ciekawą ofertę w tym zakresie możemy znaleźć w http://avanti-medic.eu/ . Oczywiście jest to praca legalna, opierająca się zarówno na umowie, jak i świadczeniach, a jednocześnie zarobki w tym przypadku są zdecydowanie atrakcyjne.
Dasza

Reklama

Postprzez diodak » 10:24 01 wrz 2017

Teraz to we Francji chyba największe zapotrzebowanie będzie na antyterrorystów.
diodak

Reklama

Postprzez Fromritz » 14:55 28 wrz 2017

Ja mimo wszystko uwazam, ze wyjazd do Francji w celu pracy to dobry pomysl. Ja szukalem ofert pracy przez agencje http://polandworkforce.com/praca-we-francji-2/. Wyjezdzalem juz 3 razy w ten sposob. I nie zgadzam sie, ze nie ma tam pracy. Jest, dla fachowcow glownie, i do tego lepiej platna niz w Polsce.
Fromritz

Telefon: Iphone 6
Operator: Play

Reklama

Postprzez Karesmar » 14:20 29 wrz 2017

@d0minika zupelnie się z Toba nie zgadzam. Moj brat szukal pracy w Polsce i nie udalo mu sie to przez cztery miesiace. We Francji znalazl zdecydowanie szybciej - ofert jest duzo. Zerknijcie sobie na te strone: https://www.pracujwunii.pl/praca-we-francji/. Wiem, ze moj brat wlasnie z niej korzystal.
Karesmar

Telefon: iPhone 5s
Operator: Play

Reklama

Postprzez Eleanor » 13:36 30 wrz 2017

ja bym nie chciała pracować we Francji, wcale nie jest już tak dobrze prosperującym państwem jak kiedyś.
Eleanor

Reklama

Postprzez Jaris » 22:07 30 wrz 2017

Ja wyjeżdzałem kiedyś do pracy za granicą ale niestety nie do Francji :/
Jaris

Reklama

Postprzez MaxPain » 10:41 05 paź 2017

Moja sąsiadka pracowała przez kilka lat we Francji, ale z tego co mówi, ostatnio na pewno nie jest tam zbyt bezpiecznie. Bądź co bądź gdybym sam miał postawić na jakąś ofertę pracy poza granicami naszego kraju, raczej byłyby to Niemcy i oferty w zakresie opieki nad osobami starszymi w https://opieka.felizajob.pl/ . Zarobki są tutaj bowiem naprawdę atrakcyjne, a jednocześnie można dużo lepiej opanować język obcy.
MaxPain

Reklama

Postprzez kuczniksm » 14:00 05 paź 2017

W Anglii za minimalna to taka sama nedza jak w Polsce! 220 funtow na tydzien, tyle wynosi minimalna, pokoj dla 1 osoby poza Londynem co najmniej 80-90 funtow za tydzien, a i to bez szalu, plus dojazd, jedzenie, to jest tak ba styk, tylko na podstawowe potrzeby, mozesz zapomniec, ze za tyle bedzie Cie stac na wynajem mieszkania, nowe ubrania, kosmetyki itd., bo to nierealne! Poza tym w Anglii bardzo ciezko z praca w obecnych czasach, to juz nie to, co kiedys. Ja zarabiam minimalna, maz jako budowlaniec pracuje po 10-12h dziennie i ma niewiele ponad 620 funtow na tydzien i nie zyjemy w luksusach w ogole! Mieszkamy w Londynie, po oplaceniu wszystkich rachunkow (a sporo ich), czynszu za mieszkanie ( a te bardzo wysokie), transportu (tez nie tanio), jedzenia itd.zbyt wiele nie zostaje, a umiemy zagospodarowac nalezycie pieniedzmi...Owszem, nie narzekamy, ale gdybym miala tu zyc sama to nie byloby na to najmniejszych szans, bo prace raz mam, raz nie, a wyplata glodowa jak na Londyn!
kuczniksm

Reklama

Postprzez FrankieeFran » 16:23 05 paź 2017

do Francji to chyba strach wyjezdzac
FrankieeFran

Reklama

Postprzez festboy » 22:54 06 paź 2017

Dlaczego strach? 2 lata temu byłem tam na wakacje na zbieraniu winogronu i było dobrze dlatego nie mam pojecia skad twoje obawy? :D
festboy

Reklama

Postprzez adammaj » 16:41 08 paź 2017

Bez obaw, ja byłem za granica juz kilak razy, będzie zle to wracasz i tyle. z Żoną chcemy tez wyjechac, brat też sie zastanawia czy rodziny nie zabrać, teraz pracuje jeszcze przy prasach taśmowych i nie będzie rezygnować, ale w przyszłym rku jest to możliwe.
adammaj

Reklama

Następna strona

Powrót do Off Topic