Wypożyczalnia samochodów

Pogaduszki, zabawy, luźne tematy niekoniecznie o Androidzie

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez Marikaa05 » 16:04 17 cze 2017

Wynajem samochodu na dzień,dwa, a może nawet na trzy to super pomysł na wycieczkę turystyczna ;) Można wtedy wygodnie pozwiedzać wszystko to co się chce w miescie. Ja właśnie taką wycieczkę planuje do Poznania i ma mi w niej pomóc wypożyczalnia samochodów FatCar. Mam już upatrzone konkretne autko i chcemy wynająć na na 3 dni. Cenowo to wyjdzie bardzo fajnie, wydaje mi się, że więcej zapłacilibyśmy za bilety komunikacją miejską.
Marikaa05

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez Antorka » 11:55 19 cze 2017

Zgadzam się, ze takie wypożyczalnie to rewelacyjne rozwiązanie dla kogoś kto nie posiada własnego samochodu.
U nas jest akurat białostocka wypożyczalnia samochodów osobowych "Ryki" i bardzo sobie ja chwalę. Zawsze kiedy potrzebuje samochodu aby ruszyć gdzieś dalej z dzieciakami to biorę auto własnie u nich.
Antorka

Telefon: Sony x peria z3

Reklama

Postprzez ClaireU » 15:09 19 cze 2017

Hmm, tylko jak ktoś nie ma samochodu, to często też nie ma i prawa jazdy ;)
ClaireU

Reklama

Postprzez janekfranek » 11:50 21 cze 2017

Jak nie jestem zmuszony, to z czegoś takiego nie korzystam. :zly:
janekfranek

Reklama

Postprzez lemoniada » 08:38 11 lip 2017

Wypożyczanie samochodu zdarza się z różnych powodów. Często na przykład nasz samochód jest uszkodzony i wtedy się wypożycza. Albo wyjeżdża się gdzieś i to bez samochodu. Jeżeli zaś szuka się wypożyczalni jak właśnie w Warszawie, to warto korzystać z takich serwisów https://sprzedajemy.pl/warszawa/uslugi/transport/wynajem-pojazdow, gdzie można znaleźć firmy, które się tym trudnią na danym terenie czy w mieście.
lemoniada

Reklama

Postprzez Galia » 14:52 12 lip 2017

Z kolei jeśli chodzi o odebranie gości lotniska, czy wynajem luksusowych samochodów to polecam Ci http://dyniewicz.pl/pl/ bo ich kierowcy znają języki obce. No a ich samochody to pierwsza klasa.
Galia

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Off Topic