Pęknięty ekran

Pęknięty ekran

Postprzez ekokleofas1473 » 15:49 07 lip 2015

Chwila nieuwagi no i stało się. Wyświetlacz pękł i zrobiła się piękna pajęczynka. Co teraz? Gdzie kupię ekran do tabletu samsung? Mam kumpla, który powiedział, że mi to naprawi, ale muszę najpierw skombinować skądś nowiutki wyświetlacz. Da się zamówić oryginalny, czy może w internecie są tylko jakieś słabej jakości "zamienniki"? Zupełnie się w tym nie orientuję. Kumpel mówi, że najlepiej jest poszukać na allegro... Ale czy towar stamtąd to nie jest jakiś szajs, za który nie warto nawet płacić???
ekokleofas1473

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Sony Xperia SP
Operator: 3

Re: Pęknięty ekran

Postprzez cliftonvip1172 » 13:37 08 lip 2015

Z tymi aukcjami na allegro to różnie bywa. trzeba uważać i dokładnie czytać opisy ofert. W razie wątpliwości trzeba też napisać wiadomość i zapytać sprzedającego skąd pochodzi ekran. Niestety ostrożność jest bardzo wskazana, gdyż można zostać oszukanym i kupić jakąś chińską podróbkę ekranu, która będzie ustępować jakością oryginalnemu ekranowi urządzenia.
cliftonvip1172

Telefon: HTC One S

Reklama

Postprzez SusannVIP1830 » 18:52 10 lip 2015

Masz do wyboru albo zakup wyświetlacza w sklepie internetowym i następnie samodzielna wymiana (wbrew pozorom nie jest to takie trudne!)
Albo kupić i zanieść części do kogoś kto się na tym orientuje
ewentualnie iść do serwisu i niech oni się zajmą wszystkim. z tym, że ostatnia opcja będzie z całą pewnością najdroższa. Więc zamów przez internet. A gdzie? tu niestety Ci nie podpowiem
SusannVIP1830

Telefon: Nokia Lumia 620
Operator: 4

Reklama

Postprzez reyeuro89 » 10:31 11 lip 2015

Podaj dokładną nazwę tego tabletu, bo samsung tego dość poro ma więc może nam będzie łatwiej coś wysłać, żebyśmy mogli ci coś poradzić. Jeżeli nie ufasz takim aukcją to jedynie jeszcze możesz prawdopodobnie na stronie producenta zakupić, ale tego akurat nie jestem pewien. Najlepiej to szperać po necie wtedy coś na pewno wpadnie ci do rąk. Warto poszukać może akurat.
reyeuro89

Telefon: Samsung I9300 Galaxy S III
Operator: 4

Reklama

Postprzez onejerilyn82 » 10:59 11 lip 2015

na allegro znajdziesz sprzęt zarówno dobrej jakości jak i złej. Nie ma reguły. Na pewno znajdziesz również sklepy oferujące oryginalne części tylko do samsunga, jak na przykład ten http://www.czescisamsung.pl/. Ale to trzeba poszukać, lub oddaj do serwisu i już masz po problemie bo nie musisz szukać. Oni to zrobią za Ciebie tylko będziesz musiała dobrze zapłacić.
Ostatnio edytowano 12:02 28 lip 2015 przez onejerilyn82, łącznie edytowano 1 raz
onejerilyn82

Telefon: Samsung Galaxy Camera
Operator: 2

Reklama

Postprzez ekokleofas1473 » 21:42 11 lip 2015

Trochę po cenach widać co jest oryginalne, a co jakimś chińskim szajsem. W zasadzie nie spodziewałem się, że to taki duży wydatek. JA wiem, że samsung to znana marka i na pewno oni na tym sporo zarabiają. Na pewno odpada opcja z oddaniem tego do ich serwisu, to już w ogóle będzie mnie majątek kosztować. Z drugiej strony jak kupię oryginalną część i kumpel który mi będzie wymieniał coś schrzani, to będzie większa strata, niż przy jakimś zamienniku...
ekokleofas1473

Telefon: Sony Xperia SP

Reklama

Postprzez bartekkroczek » 09:41 19 sty 2016

Witam podepnę się do tematu. Jakieś dwa tygodnie temu upadł samsung Galaxy s6 i niestety wyświetlacz się rozbił. Szkoda mi było wyrzucać tego telefonu więc poszedłem do znajomego do serwisu GSM. Kumpel załatwił wyświetlacz sam z nim szukałem i trochę to zajęło i w sumie tylko w tym sklepie znaleźliśmy http://www.czescisamsung.pl On stwierdził że bardzo często zaopatruje się w części u nich. Dlatego jak coś potrzebujecie to może warto odwiedzić ich sklep!!!
bartekkroczek

Reklama

Postprzez VolvoFan » 14:40 09 gru 2016

współczuję... mi jak spadł samsung i nie było pęknięcia to wymienili ekran na nowy :) w ramach gwarancji

buty
VolvoFan

Reklama

Powrót do Problemy i Pomoc