Fotel gamingowy

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii

Fotel gamingowy

Postprzez Dreverts » 11:37 03 sty 2019

Cześć, szukam jakiegoś fajnego i taniego krzesła gamingowego, znalazłem https://pro-gamer.pl/ gdzie mają fajne krzesła w rozsądnych cenach, powiem szczerze że bardzo mi się podobają nawet designersko. Co myślicie o takim rozwiązaniu do biurka ?
Dreverts

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Fotel gamingowy

Postprzez krówka » 17:34 03 sty 2021

odswiezam watek.. szukam fotela do 1000 moze byc gamingowy, materialowe siedzisko
krówka

Reklama

Postprzez pieczarka » 18:43 03 sty 2021

Jak materialowy gamingowy to Nitro 550 z genesisa, wygodny, stabilny, trwaly i cena to okolo 700 zl
pieczarka

Reklama

Postprzez ostanton » 16:08 21 sty 2021

Doświadczonych graczy komputerowych, którzy spędzają sporą część czasu w wirtualnej rzeczywistości, nie trzeba specjalnie przekonywać, jak duże znaczenie ma odpowiednio dobrany fotel gamingowy. Świat gier rządzi się swoimi prawami, ale nie można zapominać, że w tym realnym organizm jest narażony na kontuzje - długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej na krześle komputerowym może wiązać się z przeciążeniem kręgosłupa.
ostanton

Reklama

Postprzez hansen.tierra » 13:51 11 mar 2021

Odpowiedni fotel gamingowy https://lunares.pl/fotele-gamingowe musi zapewniać podparcie pleców oraz komfort podczas grania. Przy wyborze warto uwzględnić kilka podstawowych parametrów, w tym kształt oraz wymiary siedziska i oparcia, obecność poduszek, które można samodzielnie regulować, a także zakres zmian położenia fotela.
hansen.tierra

Reklama

Postprzez pieczarka » 23:42 07 kwi 2021

jak fotel ma byc gamingowy i dobry to genesis, nitro 890 czy 950 to takie juz z wyzszej polki
pieczarka

Reklama

Postprzez bethel42 » 14:59 17 kwi 2021

Czy fotel gamingowy to taki przeznaczony wyłącznie do gier?
bethel42

Reklama

Postprzez galaksy » 04:34 26 maja 2021

Fotele do gier znajdziesz tutaj https://level4u.pl/pl/krzesla/fotele-gamingowe sprawdź sobie bo dobra oferta
galaksy

Reklama

Postprzez Marek11 » 15:10 05 cze 2021

Fotele tego typu znajdziecie na stronie gdzie ja kupiłam ergonomiczny fotel biurowy zobaczcie sobie na ich produkty. Mają oni teraz na stronie duże rabaty także opłaca się zamawiać.
Marek11

Otrzymał podziękowań: 1
Telefon: 797380467

Reklama

Powrót do Inne