Wzrost włosów - co kupić i gdzie?

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii

Wzrost włosów - co kupić i gdzie?

Postprzez egu » 07:37 31 lip 2018

Też macie problem ze wzrostem włosów? Nie wiem już, co mam stosować... Nic nie pomaga! Znacie jakieś szampony, działające w tym temacie cuda? Znacie to: https://aptisan.pl/wlosy-skora-paznokci ... -do-wlosow Za każdą pomoc serdecznie dziękuję!
egu

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wzrost włosów - co kupić i gdzie?

Postprzez olaf222 » 07:53 06 sie 2018

Sam na moje włosy kupuję szampon za trzysta czterdzieści złoty. Każdy się ze mnie śmieje że taki drogi szampon kupuję.
olaf222

Reklama

Postprzez NoNames » 14:02 08 sie 2018

Sam sprawdź w necie, powinno być tego masę
NoNames

Reklama

Postprzez Pieknaa » 08:45 20 sie 2018

Kosmetyki nie zawsze pomogą, w niektórych przypadkach trze zdecydować się na prosty zabieg. Mezoterapia igłowa włosy - tutaj masz więcej informacji na ten temat. :D
Pieknaa

Reklama

Postprzez nokia » 20:41 20 sie 2018

olaf222 napisał(a):Sam na moje włosy kupuję szampon za trzysta czterdzieści złoty. Każdy się ze mnie śmieje że taki drogi szampon kupuję.

Zadowolony chociaż jesteś z tego szamponu? Czy tylko wydajesz kupę kasy? Nie wiem jak to jest z tą marką - himalayaherbs https://www.himalayaherbs.pl/ , nie stosowałam, ale jest tu również seria do pielęgnacji włosów. Gdzieś na grupie czytałam dobre opinie. Nie kosztują tyle co Twój szampon, ale być może nic gorzej nie działają. Ja tam uważam, ze warto próbować nowe produkty, nowe na naszym rynku, bo receptury indyjskie to zapewne już sporo lat mają. Chętnie podzielę się wrażeniami. Póki co jednak może wiecie coś na ten temat?
nokia

Reklama

Postprzez thebee » 19:00 14 wrz 2018

Na Twoim miejscu zaczęłabym na początek zająć się problemem od wewnątrz jak np suplementacja witamin. Przecież rzadko który czynnik zewnętrzny działa osłabiająco na włosy :)
thebee

Telefon: huawei

Reklama

Postprzez cloppsalah » 23:01 18 wrz 2018

Mnie włosy rosną bardzo szybko. Używam różnych witamin na porost włosów oraz robię maseczki parę razy w tygodniu.
cloppsalah

Telefon: nokia
Operator: orange

Reklama

Postprzez euzebiusz » 17:45 20 wrz 2018

Warto podpytać znajomych w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.
kiedy całe życie przelatuje ci przed oczami, albo się żałuje zmarnowanych okazji, albo robi się wszystko, żeby o nich nie myśleć. Trzeciej opcji nie ma.
euzebiusz

Reklama

Postprzez alamakota2 » 15:38 21 lis 2018

Pokrzywa. Sok z pokrzywy a do tego wit. C w postaci soków - żurawina, porzeczka, pomarańcz, grejpfrut.
alamakota2

Telefon: honor
Operator: plus

Reklama

Postprzez piotr.lukacz » 11:11 28 lis 2018

Ja piję herbatę ze skrzypu i pokrzywy. Wiadomo, że na początku nie widać różnicy, jednak mija rok a ja mam normalne włosy. Pewnie na każdego podziała to w inny sposób jednak wydaje mi się, że warto spróbować - jest to tani i zdrowy sposób :)

Co sądzicie tak przy okazji o artykule: http://magazynkaszuby.pl/2018/11/przedl ... ej-wybrac/
piotr.lukacz

Reklama

Powrót do Inne