jaki prezent

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii

Re: jaki prezent

Postprzez Sportowaa » 15:01 16 sie 2018

Ja kupiłam ostatnio mężowi koszulki męskie na siłownię. Był bardzo zadowolony ponieważ siłownie to chyba jego drugi dom :D dużo czasu tam spędza więc niech jakoś wygląda :D Według mnie jest bardzo w nich atrakcyjny. Aż zaczęłam być zazdrosna o niego :D
Sportowaa

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez MalaMi » 15:53 16 sie 2018

Na prezent polecam kupić, modny teraz bidon z miejscem na owoce. Dopóki go nie dostałam to nie rozumiałam fenomenu :D teraz już wiem czemu tyle osób go chwali. Napoje są z niego przepyszne!
MalaMi

Reklama

Postprzez Cytrynka » 22:47 19 sie 2018

A macie jakieś pomysły na prezenty na nowe mieszkanie? Za tydzień ide na parapetówkę i zastanawiam się co kupić. Przekonują mnie akcesoria do domu ze sklepu Galeria Limonka. Najbardziej podobają mi się tam zegary.
Cytrynka

Reklama

Postprzez flow21 » 05:51 21 sie 2018

Ja jestem za praktycznymi rzeczami. Ewentualnie przeżycia np. wspólne wycieczki, ekstremalne atrakcje. Ostatnio dla brata kupiłem opony opony 205/60 r16 , bo marudził że musi kupić, a kasy nie ma :D Dla kobiet to wiadomo świecidełka, czy jakieś perfumy właśnie ;)
flow21

Reklama

Postprzez moor » 14:53 21 sie 2018

Ja lubię dostawać biżuterię, szczególnie bransolety ;)
moor

Reklama

Postprzez oleczka4 » 10:08 22 sie 2018

WItam. Każdy chyba lubi dostawać coś innego. Ja np. zawszę bardzo cieszę się, ze zwykłej książki albo z wina(a najlepiej z jednego i drugiego :) Myślę, że wszystko zależy od osoby, jej pasji, zainteresowań....

Reklama

Postprzez majtekm » 11:26 23 sie 2018

hej,
ja dla swojego synka ostatnio sprawiłam świetny żyrandol przypominający samolot, tutaj go znalazłam https://www.sklep.kaja.com.pl/oswietlen ... -c-42.html mają wysokiej jakości produkty w fantastycznych cenach
majtekm

Reklama

Postprzez PanAro0203 » 15:43 24 sie 2018

moi znajomi wiedzą że jestem pozytywnie zakręcony człowiek i lubię ekstremalne przenety na bungee skakałem, w Lesznie w tunelu aerodynamicznym latałem, na paralotni. Teraz zbieram się żeby skoczyć ze spadochronem :)
PanAro0203

Telefon: samsung
ROM: 5.1.1
Operator: orange

Reklama

Postprzez adaq89 » 23:27 28 sie 2018

Jeśli mamy znajomych zainteresowanych uprawą roslin to polecam kupić im nasiona jakiejś niespotykanej rośliny albo ciekawego warzywa. Ostatnio widziałem takie cudo - ogórka kiwano https://cudowny-ogrod.blogspot.com/2009 ... gorka.html wygląda fajnie i można go sadzić w naszym klimacie.
adaq89

Reklama

Postprzez radek09 » 12:52 30 sie 2018

A dla faceta zakochanego w motoryzacji co bylibyście w stanie polecić? Czy na przykład tego typu buty na motor będą dobrą koncepcją?
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie
radek09

Reklama

Postprzez słoneczna » 21:10 01 wrz 2018

Jeżeli facet lubi adrenaline to moze zobacz czym jest hulajnoga wyczynowa - Ceneo.pl posiada wiele ciekawych ofert na ten typ sprzętu. Na pewno warto się nim zainteresować więc nie ma na co czekac :) Ceny są bardzo niskie ze względu na porównywaną tutaj konkurencje :) Na pewno sie spodoba.
słoneczna

Reklama

Postprzez Domina » 13:20 04 wrz 2018

no wedlug mnie najlepszym prezentem bedzie cos zrobionego od siebie, a mam dokladniej na mysli np wlasny alkohol :D Nalewki są przepyszne..Probowaliscie kiedys taką z winogron? Jesli nie to koniecznie polecam taką wykonac, a tutaj https://fajnyogrod.pl/porady/nalewka-z- ... -po-kroku/ opisano dokladnie i prosto krok po kroku
Domina

Reklama

Postprzez marce » 11:31 05 wrz 2018

Jak dla mnie bez znaczenia wszystko lubie dostawać to takie miłe
marce

Reklama

Postprzez street » 23:09 05 wrz 2018

Jako,że zbliża się jubileuszowa rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości myślę, że najlepszym prezentem dla drugiej osoby będzie odzież patriotyczna w tym unikatowe koszulki patriotyczne
street

Reklama

Postprzez AdamBanderas » 12:08 12 wrz 2018

Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się praktyczne prezenty czyli kosmetyki lub markowe perfumy.

Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne