Prezent

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii

Prezent

Postprzez zochaalty » 14:19 26 sty 2017

Witam wszystkich!
Szukam prezentu dla chłopaka.
Niedługo będzie obchodzić urodziny, zorganizowałam już imprezę ale pozostał problem z niespodzianka
Znalazłam fajne prezenty na tej stronie https://puzderko.pl/prezent-z-okazji/ ale nie wiem czy biżuteria to dobry pomysł?
Ostatnio edytowano 10:29 01 lut 2017 przez zochaalty, łącznie edytowano 1 raz
zochaalty

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Prezent

Postprzez monia23 » 14:08 28 sty 2017

To już indywidualna kwestia ja swojemu kupiłam zegarek i ponosił miesiąc :(
monia23

Reklama

Postprzez mig11 » 20:57 08 lut 2017

monia23 napisał(a):To już indywidualna kwestia ja swojemu kupiłam zegarek i ponosił miesiąc :(

Zegarek to i tak dobry pomysł zawsze można go spieniężyć. Najgorzej jak ktoś zrobi coś sam wtedy tego się nie pozbędziesz.
mig11

Reklama

Postprzez bobek90 » 19:52 09 lut 2017

No to prawda, zegarek w sumie to najprostsze co może być. Ale nie wydaje się Wam, że to dość nudny prezent?
bobek90

Reklama

Postprzez Dominika101 » 16:23 20 lut 2017

Ja proponuję jakiś przejazd super sportowym autem albo lot paralotnią, zależy czym się interesuje. Może wypad na strzelnicę? :)
Dominika101

Reklama

Postprzez michalinakot123 » 09:59 15 mar 2017

Chłopaka dobrze znasz to na pewno coś wybierzesz. Ja za to mam problemy z dziećmi. Nigdy nie wiem jak je rozgryźć i co kupić, a święta tuż tuż. Co myślicie o takich figurkach? http://www.urwis.pl/figurki/figurki-dla ... cyki-filly Lubią te kucyki i co chwile widzę, że rozmawiają na ich temat. Wasze maluchy się nimi bawią?
michalinakot123

Reklama

Postprzez Hefaj_stos » 15:36 15 mar 2017

Witam jeśli twój facet lubi szybkie fury jak ja to zrób to co moja wspaniała kobieta :D Na stronie niżej znalazła tor niedaleko nas i wykupiła mi przejażdżke sportowym autkiem cieszyłem się jak małe dziecko i polecam wszystkim :D http://www.autoprezent.pl/tory-samochodowe
Hefaj_stos

Reklama

Postprzez ipolinka89 » 15:51 30 mar 2017

Zegarek wcale nie jest nudnym prezentem. Ja myślę, że to świetna opcja, bo praktyczna.
ipolinka89

Reklama

Postprzez luskop3 » 10:11 04 kwi 2017

Też jestem za zegarkiem, ale równie dobrze mogą być ulubione perfumy lub jakaś bluzka
luskop3

Reklama

Postprzez ladywb » 19:40 04 kwi 2017

bobek90 napisał(a):No to prawda, zegarek w sumie to najprostsze co może być. Ale nie wydaje się Wam, że to dość nudny prezent?

To zależy od zegarka ;)
firma remontowa Gdańsk - profesjonalne remonty i wykończenia
ladywb

Telefon: samung galaxy

Reklama

Postprzez lolek24 » 14:54 15 kwi 2017

Najlepiej jest kupić to czego nasza druga połówka potrzebuje. Moja dziewczyna długo marzyła o profesjonalnym wybieleniu zębów. Widziałem że próbowała wiele razy wybielać różnymi drogeryjnymi preparatami ale bez zamierzonego skutku :) Polecam zajrzeć stomatologia estetyczna. :)
lolek24

Reklama

Postprzez Clif » 18:04 27 maja 2017

Nie ma chyba uniwersalnych prezentów. Jeden lubi samochody, inny gry... Większość facetów jednak ceni sobie gadżety, techniczne nowinki czy też praktyczne urządzenia. Wyjątki jedynie stanowią o regule.
Clif

Reklama

Postprzez joranka » 17:42 28 maja 2017

kup mu bon upominkowy do jego ulubionego sklepu z odzieżą i do tego na przykład upiecz mu tort :)
joranka

Reklama

Postprzez ola_z_printu » 10:57 18 wrz 2018

Cześć :)
A może podaruj swojemu chłopakowi fotoksiążkę ? Taki prezent powinien mu się spodobać, szczególnie jak zamieścisz w projekcie wasze wspólne zdjęcia :) W Printu mamy szablon, który może Ci się spodobać https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/ ... a-chlopaka ;)
ola_z_printu

Reklama

Postprzez whistler » 15:05 18 wrz 2018

portfel
whistler

Telefon: huawei
ROM: 43