wesele w Sosonowcu

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii
katpio123
Re: wesele w Sosonowcu

Post autor: katpio123 » 15:14 26 lut 2018

Ktoś pisał wcześniej o fotografie z Kielc, sprawdziłam sobie ich na takim portalu fotografia-slubna.pl i powiem Wam, że całkiem nieźle wypadają, opinie też mają dość dobre, ale znalazłam jeszcze jednego który bardziej przypadł mi do gustu a raczej jego portfolio :) Ogólnie wybór duży ale łatwo wybrać tego odpowiedniego chociażby po opiniach innych osób :)

domcia

Post autor: domcia » 12:06 20 sie 2018

Jak wesele to eleganckie i w gronie najbliższych nam osób. Wiele młodych ma problem ze znalezieniem odpowiedniej sali. Ja spokojnie mogę polecić to piękne miejsce http://www.trzyroze.pl/wesela . Bo moim zdaniem jest tam pięknie. Zajrzyj sobie koniecznie do ich galerii by ją zobaczyć i sama oceń. Sale wyglądają bajkowo.

ewelina84

Post autor: ewelina84 » 10:45 24 sie 2018

Witam. Od niedawna mieszkam w Sosnowcu, więc mogę się wypowiedzieć jedynie co do restauracji i powiem szczerze, że ja osobiście poleciłabym restaurację Czarci Młyn. Mają naprawdę dobre jedzenie a obsłudze również nie można niczego zarzucić.

______________-
Projektor ultrakrótkoogniskowy

Paulin219

Post autor: Paulin219 » 09:48 12 paź 2018

Pogoda podczas wesela to chyba niemal najważniejsza rzecz, warto tutaj sprawdzić jej przebieg, to ma być najważniejszy dzień w życiu to chyba warto się przygotować.

ODPOWIEDZ