Pytanie o słuchawki

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii

Re: Pytanie o słuchawki

Postprzez karolczak85 » 19:15 28 lip 2016

Ja nie kupiłbym żadnych z tych. Polecam bardzo dobre słuchawki xiaomi. Dla dziewczyny będą w sam raz, są wykonane z aluminium, a dzięki temu są lekkie i wytrzymałe.
karolczak85

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Postprzez pawel321 » 20:12 11 sie 2016

Niestety nie miałem żadnego z tych modeli. Jesli tylko pieniądze Ci na to pozwalają, wybierz te droższe skoro to prezent dla siostry:)
Pan Bóg dał człowiekowi dwoje uszu i jedne usta – żeby dużo słyszał i mało mówił.
pawel321

Reklama

Postprzez kajetan.gryfik » 13:02 17 sie 2016

Słucham muzyki na słuchawkach w pracy i podczas biegania. Sprawiłem sobie dwie pary - jedne, mniejsze i lepiej tłumiące dźwięk do pracy, a większe, niewypadające co chwilę z uszu do uprawiania sportu. Jestem zadowolony z obu modeli, a posiadanie dwóch par przeznaczonych do zupełnie różnego rodzaju użytkowania rozwiązało mój odwieczny problem psujących się słuchawek.
kajetan.gryfik

Reklama

Postprzez ullenpol » 20:00 05 paź 2016

Lepiej idź do jakiegoś sklepu i tam kup, może uda Ci się trafić na jakąś okazję
ullenpol

Reklama

Postprzez ewiusia » 15:22 14 lis 2016

W każdym z tych elektornicznych sklepów można znaleźć bezproblemowo słuchawki jak Saturn, Media Expert, Media Markt
ewiusia

Reklama

Postprzez Samiser » 13:36 07 sty 2017

A jakich słuchawek dokładnie potrzebujesz? Dokanałowych, nausznych ? Zajrzyj sobie na ten ciekawy ranking http://mp3audio.pl/ranking-sluchawek-nausznych-jakie-wybrac/ - znajdziesz tam mnóstwo ciekawych informacji o słuchawkach nausznych, które mogą być przydatne podczas zakupu takiego sprzętu.
Samiser

Reklama

Postprzez Martitka98 » 17:44 20 lut 2017

Najlepiej znaleźć w stacjonarnym sklepie, a potem znaleźć na necie ofertę promocyjną ;)
Najlepsze wirtualne biuro w Lublinie dobra alternatywa dla firmy, która nie potrzebuje dużej siedziby.
Martitka98

Reklama

Postprzez Clif » 18:28 27 maja 2017

Naprawdę dobre słuchawki to raczej te nauszne. Do ucha nie zmieści się żaden większy głośniczek. Jedne z najlepszych firm produkujących słuchawki, również profesjonalne i studyjne, to AKG i Sennheiser. Tych słuchawek naprawdę można słuchać. Komfort użytkowania, moim zdaniem, też wyższy niż dousznych. No chyba, że chcemy chować je w kieszeni.
Clif

Reklama

Postprzez joranka » 17:41 28 maja 2017

ja wam powiem, że dotychczas najlepsze słuchawki jakie miałem to są słuchawki z iphona, super jakość
joranka

Reklama

Postprzez michałsto » 00:27 01 cze 2017

Moim zdaniem najlepsze słuchawki douszne robi zdecydowanie Sony. Nie wypadają i są bardzo wygodne. Jeśli chodzi o słuchawki nauszne to najlepsze są chyba Beats by Dr. Dre. Jednak ja preferuje osobiście te douszne. Kwestia wyboru słuchawek jest kwestią indywidualną, każdy wybiera takie jakie mu pasują najbardziej. Polecam zapoznać się z rankingami sprzedaży słuchawek http://mtechan.net/sluchawki/ . Dzięki tym rankingom łatwiej będzie się na coś zdecydować ;)
michałsto

Telefon: Huawei P8 lite
Operator: T-mobile

Reklama

Postprzez majka19 » 18:22 25 cze 2017

miałam pansonica, b. dobre słuchawki ale maja pewna wadę, po pewnym czasie tracą moc oraz kabelki się psują
majka19

Reklama

Postprzez walxix » 10:36 19 lip 2017

ooooo
walxix

Reklama

Postprzez n3stor » 16:40 11 wrz 2017

A jakie słuchawki dokanałowe wybrać? Znalazłem w sieci taki ranking http://mp3player.pl/sluchawki-dokanalowe/ ale może moglibyście jeszcze coś od siebie doradzić? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym :)
To będzie po prostu nicość.
n3stor

Reklama

Postprzez Samiser » 08:43 09 paź 2017

Wszystko jest zależne jaki masz budżet na to przeznaczony, zerknij sobie na stronę MP3Audio.pl https://mp3audio.pl/jakie-kupic-sluchaw ... e-ranking/ - znajdziesz tam mnóstwo ciekawy poradników sprzętowych, myślę, że na pewno będzie pomocny ;)
Samiser

Reklama

Postprzez jozwiiak29 » 12:23 05 lis 2017

Na temat słuchawek możecie sobie poczytać tutaj - http://techfresh.pl/jakie-sluchawki-do- ... ch-modeli/ . Fajny ranking, modele nie za drogie, więc naprawdę warto zerknąć. Jak kto cały czas słucha muzyki na sluchawkach, to warto sobie kupić takie dobre i wygodne.
jozwiiak29

Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne