Sklep WWW

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii

Sklep WWW

Postprzez pinkmaggit » 11:14 20 lis 2018

Poszukuję firmy która zajęłaby się stworzeniem sklepu WWW, czy ktoś wcześniej miał doświadczenie z jakąś firmą godną polecenia :) ? Pozdrawiam

Po poszukiwaniach i opiniach trafiłem na https://inpozycjonowanie.pl/projektowanie-i-tworzenie-sklepow-www/ Maja Super realizacje :)
pinkmaggit

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Sklep WWW

Postprzez honduras » 01:13 15 gru 2018

Przed tworzeniem takiego sklepu www zastanów się na czym Ci najbardziej zależy oraz z jakiej platformy skorzystasz podczas stawiania tego sklepu. Istnieje wiele rozwiązań - WP, PrestaShop, Magento i inne również dedykowane rozwiązania, które co prawda są droższe, ale o wiele lepsze. Wiele jednak zależy od tego co dokładnie potrzebujesz, gdyż z tego co czytałem na stronie https://www.ecommerce2day.pl/12-rzeczy- ... ternetowy/ od samego początku trzeba określić cele i plany danej witryny.
honduras

Telefon: Xiaomi
ROM: Android
Operator: Play

Reklama

Postprzez dominika77 » 22:34 23 gru 2018

Jeśli chodzi o takie kwestie jak sklepy internetowe to musi być wszystko dopięte na ostatni guzik. Klienci na pewno docenią Wasze starania. Polecam firmę Akamadr: https://akamadr.pl/sklep-internetowy. Jedną z kwestii, którymi oni się właśnie zajmują, jest budowa najróżniejszych sklepów internetowych.
dominika77

Reklama

Postprzez plachta » 11:57 07 sty 2019

Orientuje się ktoś z Was ile taka strona kosztuje? Myślę właśnie nad założeniem strony, jednak obawiam się, że koszty takiego rozwiązania są bardzo wysokie. W ogóle jesteście zadowoleni z tych firm w 100% co wstawiliście? Może podeślecie strony, które robiliście?
Awaria wózka widłowego? Bądź przygotowany na każdą usterkę! Sprawdź tutaj!
plachta

Reklama

Postprzez szczesliwa.panda4 » 23:56 07 sty 2019

Oj nie mam zielonego pojęcia, serio.
szczesliwa.panda4

Reklama

Postprzez QFajKa » 23:18 19 sty 2019

ja mam sklep na wordpresie woocomerce ale nieskomplikowany asortyment wiec sami z mezem ogarnelismy jego tworzenie a tak to chyba w necie pusc ogloszenie i jak nie student to jakis freelancer sie podejmie na pewno zlecenia

Reklama

Postprzez gabrysia21 » 18:54 20 sty 2019

Takie tworzenie stron www najlepiej sprawdza się u fachowców, warto inwestować w różne takie propozycje dla większej ilości potencjalnych klientów. Wiele osób szuka ciekawych propozycji i jak się chce to znajduje dobre okazje.
gabrysia21

Reklama

Postprzez Markusha » 09:53 26 cze 2020

Graj tylko w wysokiej jakości gry. Gram tylko w te gry, które mają wiele bonusów zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Szczególnie zadowolony z posiadania kilku wersji gry - można grać na dowolnym urządzeniu.
Markusha

Reklama

Postprzez block.blanche » 19:12 02 lip 2020

Gdzie znajdę agencje, która nie tylko koduje sklep ale również go projektuje?
block.blanche

Operator: Orange

Reklama

Postprzez neptun » 12:06 08 lip 2020

Jak już chcesz tworzyć taki sklep. to też przy okazji możesz zadbać o to, aby był dobrze reklamowany w sieci. Warto się zastanowić nad firmą, która zajmuje się czymś takim jak prowadzenie profilu na facebooku, to bardzo ułatwia sprawę w przyszłości.
neptun

Reklama

Powrót do Inne