Jak przekonać kontrahenta do spłaty zobowiązania

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii

Jak przekonać kontrahenta do spłaty zobowiązania

Postprzez red111 » 17:31 15 cze 2016

Witam! Czy istnieje jakiś skuteczny sposób na zadłużonego kontrahenta? Jeśli od trzech miesięcy zalega on u mnie z fakturami, a firma zdecydowanie podupada przez ten czas finansowo, to czy przy okazji istnieje możliwość wyegzekwowania jakiegokolwiek odszkodowanie z jego strony? Tonący brzytwy się chwyta, a mi nie pozostało chyba nic innego jak w porę zapytać o zdanie bardziej doświadczonych w branży. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Ostatnio edytowano 18:04 21 cze 2016 przez red111, łącznie edytowano 1 raz
red111

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jak przekonać kontrahenta do spłaty zobowiązania

Postprzez Antyelektrostatyk » 11:27 17 cze 2016

komornik :D

Ostatnio edytowano 15:13 08 lis 2016 przez Antyelektrostatyk, łącznie edytowano 1 raz
Antyelektrostatyk

Reklama

Postprzez allen » 12:55 29 cze 2016

Najlepiej z pomocą dobrego prawnika.
allen

Reklama

Postprzez malinoska87 » 16:32 22 paź 2016

Możesz się zgłosić o pomoc do dobrej i sprawdzonej firmy windykacyjnej. Dobrym sposobem jest również donos (chyba do Urzędu Skarbowego), tylko od momentu wystawienia faktury musi upłynąć 165 dni. No i pod żadnym pozorem nie można sprzedawać kolejnych usług takiemu darmozjadowi. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy! Pozdrawiam :)
szybko i bez urzędowych starć rejestracja firmy
malinoska87

Reklama

Postprzez looppsak » 14:40 30 lis 2016

Postrasz sądem.
looppsak

Reklama

Postprzez Paszczak » 15:35 21 lut 2017

Możesz też mu delikatnie zasugerować aby poczytał czym jest pożyczka z komornikiem. Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji.
Paszczak

Reklama

Postprzez Ewelina34 » 18:14 31 gru 2017

Interesuję się tematami związanymi z zobowiązaniami i obecnie szukam informacji na temat upadłości transgenicznych. Szukam opinie osób, które są obyte w temacie i chcę poznać wasze zdanie na temat tego artykułu > https://egidon.pl/upadlosc-transgraniczna/ . Pisany prostym językiem, sprawia, że jest zrozumiały dla każdego. Ponadto zawiera bardzo istotne informacje.
Ewelina34

Reklama

Postprzez martyna7872 » 20:45 30 wrz 2018

Bardzo wiele sposobów na dokonanie tego jest na stronie https://spiralazadluzenia.pl/bankructwo ... encka.html Jest to portal tworzony przez profesjonalistów o szerokiej tematyce długów. Pomaga on zarówno dłużnikom, jak i osobom starającym się odzyskać swoje pieniądze. Warto poczytać w wolnej chwili, gdyż jest on bardzo pomocny.
martyna7872

Reklama

Postprzez Pyszczek123 » 08:11 12 paź 2018

Zawsze możesz złożyć wniosek o jego upadłość. Upadłość na wniosek wierzyciela - https://www.upadlosc-kancelaria.pl/upad ... erzyciela/ jest jak najbardziej możliwa i jest nieco bardziej dramatyczna niż zwykła windykacja :D
Pyszczek123

Reklama

Postprzez szczesliwa.panda4 » 18:20 06 gru 2018

Jeśli nie możesz wyegzekwować od swojego dłużnika spłaty zobowiązania, to najlepiej udać się do kogoś, kto się najlepiej na tym zna- czyli do komornika :) Jak ja chciałam odzyskać dług od najemcy mojego mieszkania, to zgłosiłam się do http://komornikzajac.pl/ . Komornik szybko poradził sobie z tym problemem i dług już odzyskałam :)
szczesliwa.panda4

Reklama

Powrót do Inne