Pozycjonowanie strony jako forma reklamy

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii

Pozycjonowanie strony jako forma reklamy

Postprzez aurelia24 » 17:45 12 lip 2018

Witam, zastanawiam się jaka forma reklamy będzie najskuteczniejsza, pozycjonowanie stron czy może wybrać coś innego? Pomóżcie
aurelia24

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Pozycjonowanie strony jako forma reklamy

Postprzez kasyaa » 21:37 12 lip 2018

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron to myślę że będzie to najlepsza forma reklamy, nie lubię jako konsument rzucających sie na kazdym kroku reklam a dzieki pozycjonowaniu stron twoja reklama jest finezyjna, ponieważ podkładasz pod nos swoją firmę osobie która szuka twoich usług.
kasyaa

Reklama

Postprzez nukos » 22:18 13 lip 2018

Jak najbardziej pozycjonowanie stron internetowych to dobry sposób reklamy, ja korzystam z usług firmy https://bizsol.pl/pozycjonowanie/ i powiem, że jest to warte. Dzięki pozycjonowaniu moja strona internetowa ma o wiele lepsze zasięgi
nukos

Reklama

Postprzez merry383 » 08:19 19 lip 2018

Na dzień dzisiejszy jest to chyba jedna z najlepszych form reklamy w sieci. Pozycjonowanie stron polega na tym, że skupiamy się, by nasza strona wyświetlała się jako jedna z pierwszych w wyszukiwarce. Dzięki czemu zyska więcej kliknięć, a co za tym idzie - więcej odsłon naszej strony. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to według mnie trzeba je oddać w dobre ręce.
merry383

Telefon: sony

Reklama

Powrót do Inne