Własna strona internetowa

Wszystko inne co nie pasuje do powyższych kategorii
pieczarka
Re: Własna strona internetowa

Post autor: pieczarka » 10:53 30 cze 2019

jesli nie znasz sie na tym to zaden problem :) ja tez sie nie znalam dlatego znalazlam studenta informatyki ktory chetnie sobie dorobil projektujac mi stronę z esklepem :) sama tylko hosting na nazwa.pl wybralam bo zalezalo mi na jakosci i jestem zadowolona z tego co mam

artur123

Post autor: artur123 » 15:57 11 lip 2019

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic stronę artso.pl/elementy-nowoczesnej-strony-www-p-908 , gdzie znajdziecie ofertę tworzenia stron www na najwyższym poziomie. Jezeli macie jakies pytania to wszelkie odpowiedzi znajdziecie na stronie, pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Become
Telefon: Nokia
Operator: Orange

Post autor: Become » 11:41 26 lip 2019

Od pewnego czasu posiadam swój sklep online. Niestety nie znam się dokładnie w tej kwestii i dlatego szukam usług z zakresu monitoringu stron internetowych https://webping.pl w sieci znalazłam tę firmę. Polecona została mi na targach :) Czas to pieniądz, a czas, w którym Twoja strona internetowa jest niewidoczna w sieci to pieniądz stracony.

tojarosz

Post autor: tojarosz » 09:18 29 lip 2019

Hej forumowicze, widzę, że dużo komentarzy pojawiło się na temat sklepów internetowych i dobrze rozplanowanych stron www. a zwracam się z pytaniem, czy ktoś podjąłby się stworzenia stronki, która dotyczy tematu magazynów? Z kuzynem chcemy rozkręcić biznes polegający na organizacji przestrzeni magazynowych. Wiele osób, które prowadzi firmy nie zna nawet podstaw, takich jak tu: https://elubaczow.com/2019/07/17/magazy ... -w-firmie/, dlatego myślę, że mogłoby się to udać. Potrzebuje pomocy od strony informatyczne, bo totalnie tych kwestii nie umiem i nie rozumiem.

maciek32

Post autor: maciek32 » 10:30 29 lip 2019

Jeśli chodzi o serwisy internetowe to ja polecam firmę Ideo Sp. z o.o. i ich ofertę, którą można znaleźć tutaj https://www.ideo.pl/technologie-interne ... ternetowe/. Strona zawiera szczegóły oferty, ich portfolio oraz dane kontaktowe to świetnych specjalistów, którzy od początku do końca w bardzo profesjonalny sposób obsłużą Twoją działalność. Bardzo cenię tą firmę za świetne podejście do klienta, wysoką jakość realizowanych projektów oraz konkurencyjne ceny. Myślę, że warto się z nimi skontaktować, bo z pewnością stworzą Twoją witrynę w bardzo nowoczesny i profesjonalny sposób.

Dasza

Post autor: Dasza » 20:43 04 sie 2019

Tak naprawde dzisiaj bez własnej strony www mamy małe szanse na zaistnienie na rynku, bez względu na to, czy zajmujemy się sprzedażą usług czy też produktów, bądź też po prostu chcemy przekazać innym ciekawe treści. Oczywiście wykonanie witryny możemy zlecić agencji interaktywnej, jednak koszty w tym przypadku nie są małe. Dlatego też na pewno warto pomyśleć o przygotowaniu strony samodzielnie, korzystając z ciekawych, płatnych szablonów pod WordPressa, o których sporo informacji znajdziemy na https://stworzycstrone.pl/platne-szablony-wordpress/ . Tutaj o zbyt wysokie ceny nie musimy się obawiać, natomiast możemy wykreować bardzo ciekawą pod względem wizualnym stonkę:).

Michał1710

Post autor: Michał1710 » 13:58 06 sie 2019

Tu jest dużo wiedzy a brakuje konkretnej listy na co zwracać uwagę. Przydał by się blog który opisuje wszystko od strony osoby szukającej osoby/firmy która wykona dla niej stronę.

darmadejski

Post autor: darmadejski » 11:44 09 sie 2019

Hej! Jestem w podobnej sytuacji co założycielka wątku. Posiadam firmę z produktami, tego typu: https://czas.tygodnik.pl/pl/639_materia ... _cena.html. Głównie posiadam wózki widłowe wysokiego składowania. Na tą chwilę utrzymuję teren, gdzie wózki stoją oraz sklep. Wydaje mi się takie rozwiązanie co raz mniej opłacalne. Czy z okolic Węgrzyc Wielkich, jest ktoś od strony www? Zależy mi na tym, aby się zobaczyć i wszystko omówić.

Jan Kuriata
Kontakt:

Post autor: Jan Kuriata » 21:47 26 sie 2019

Ja polecam agencje Lightsite. Robią naprawdę profesjonalne tanie strony www. W tej cenie są bezkonkurencyjni na rynku. Już od ładnych kilku lat projektują i tworzą strony internetowe.

KarolinaMeper
Kontakt:

Post autor: KarolinaMeper » 10:17 19 wrz 2019

Z pomocą specjalnej giełdy freelancerów stworzyłem również w prosty sposób własną stronę internetową. Jak ci się to podoba?

ODPOWIEDZ