Gamepad do telefonu android

Uruchom grę z innej platformy na Androidzie

Gamepad do telefonu android

Postprzez android567 » 14:41 21 sie 2013

Od dłuższego czasu gram na swoim telefonie w gry z playstation 1 dzięki emulatorowi FPSE.
Mam telefon HTC chacha Android 2.2 z klawiaturą qwerty 800 Mhz procek więc powiedzmy że idzie to w miarę sprawnie.
Gry - romy ISO ściągam z tej strony http://coolrom.com/roms/psx/ zastanawiam się nad kupnem Samsunga Galaxy z większym ekranem niż dotychczas, niestety granie na ekranie dotykowym jest żenujące jak dla mnie.
Znalazłem w necie ciekawe urządzenie game pad android do smartfona obsługujący technologię Bluetooth sklep http://www.gamepadandroid.com/index.html importer na stronie informuje o współpracy gamepada z emulatorem FPSE co też poświadcza na filmach z YouTube. Nie wymaga rota więc nie trzeba martwić się utratą gwarancji. Jak sądzicie czy warto zakupić to urządzenie?
android567

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: htc chacha

Re: Gamepad do telefonu android

Postprzez albiska » 14:04 17 maja 2017

hej hje
albiska

Reklama

Postprzez tomaszka22a » 11:50 08 sty 2018

Ja poprzez kabel OTG używałam zwykłego pada na usb. Problem był tylko z grami jak GTA III, emulacja działała świetnie :)
tomaszka22a

Reklama

Postprzez Lisa » 13:19 23 sie 2018

A polecacie jakąś nakładkę na telefon z padem? Przegladam oferty na aliexpress i jest tego calkiem sporo.
Lisa

Telefon: Huawei P8 Lite
ROM: Oreo
Operator: Play

Reklama

Postprzez tallsexyguy9l » 17:15 10 wrz 2018

Warto według mnie poszperać w tej materii w Internecie. Na pewno się coś tam znajdzie.
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzio to by, nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Green
tallsexyguy9l

Reklama

Powrót do Emulatory