Samsung Galaxy Mini (s5570)- kilka pytań

Samsung Galaxy Mini (s5570)- kilka pytań

Postprzez Wajdzio » 09:41 17 kwi 2011

Witam od niedawna ( bo zaledwie od 3 dni) jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu Samsung Galaxy mini s5570 jest to mój pierwszy telefon z systemem operacyjnym dlatego mam kilka pytań gdyż przekopałem cały internet i nigdzie nie było forum typowo poświęconego temu telefonowi.

1. Mam problem z instalacją niektórych aplikacji znajdę jakąś ciekawą grę w .apk (np. Avatar 3d) Instaluje próboję załączyć grę robi się czarny ekran 3 razy wibruje telefon i wraca do menu czym to może być spowodowane ?

2. Skąd brać w ogóle gry na ten telefon ( nie licząc android marketu) chodzi mi o jakieś strony internetowe bo takie poważniejsze produkcje jak Hero of Sparta czy Asphalt 5 nie chcą mi działać ( to samo co z avatarem)

3. Czy ten telefon jest jakiś inny niż reszta teefonów z androidem ? szukałem gier / aplikacji i jak jedna mi zadziałała to nie na tą rozdzielczość czy trudno jest znaleść gry na rozdzielczość 320x240 ?

Proszę o wyrozumiałość to mój 1 telefon z systemem operacyjnym czy coś jeszcze powininem wiedzieć ? proszę mówić jestem poprostu świeżakiem każda informacja która pomoże mi zrozumieć działanie androida jest jak na wage złota.
Wajdzio

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Samsung Galaxy Mini s5570
ROM: ?
Operator: Orange

Re: Samsung Galaxy Mini (s5570)- kilka pytań

Postprzez bolo » 11:51 17 kwi 2011

Notatka moderatora
 Przeniosłem do odpowiedniego działu i poprawiłem nawę wątku. Zapoznaj się z regulaminem! 

Co do Twoich pytań:
Bardziej zaawansowane gry nie pójdą na tym telefonie ze względu na słabe hardware no i ekran, tak więc nie masz co marzyć o graniu w Avatara, Asphalta, Hero of Sparta itp.
Na pewno jest trochę gier, które na nim odpalisz. Poczekaj na odpowiedzi użytkowników, którzy mieli styczność ze smartfonami o podobnych parametrach
Obrazek
bolo
Zasłużony

Podziękował : 6
Otrzymał podziękowań: 13
Operator: Simplus Maximus

Reklama

Postprzez Palmoster » 14:41 17 kwi 2011

Tak jak powiedział bolo. Nowe gry nie zadziałają. Własnie będą takie efekty jak masz. Gry możesz pobierać z tego forum ;) Szukaj gier na htc wildfire. Szczerze to na tą rozdzielczość jest najmniej.
Palmoster

Podziękował : 33
Otrzymał podziękowań: 48
Telefon: HTC Sensation XE
ROM: HTC Sense 4.1 by mickel
Operator: Play

Reklama

Postprzez sebol-ek » 18:37 12 sie 2011

Mam pyt. bardzo pasujące do tego wątku. Podobnie jak Wajdzio, od nie dawna jest posiadaczem Galaxy mini. I nie wiem jak zainstalowac do niego Flasha, sam telefon obsluguje, bo np youtube dziala. Ale z android market pobrac nie mozna jak recznie probuje, to tez pisze ze urzadzenie nie jest zgodne. Wie ktos jak to zrobic, ew. czy jest jakis zamiennik? Chodzi mi glownie o to zeby ogarnial flashe na stronach www.
sebol-ek

Reklama

Postprzez darnox » 20:51 12 sie 2011

To, że działa YouTube nie oznacza jeszcze, że telefon obsługuje Flash ;). No i niestety twój telefon go nie obsługuje, ponieważ masz procek Armv6, a obsługa tej technologi działa dopiero na Armv7... Jednak są przeglądarki, które umożliwiają częściowe wsparcie Flash'a na nieobsługiwanych telefonach ;).
darnox
Moderator

Podziękował : 4
Otrzymał podziękowań: 49
ROM: cały czas zmieniam :)

Reklama

Postprzez goralesko1987 » 10:44 17 sie 2011

Kolega wyżej napisał iż gra asphalt 5 u niego nie śmiga, na moim galaxy mini dzieje się to bez problemu, żadnych czarnych ekranów , lagów itp. itd. A co do gier to można jest znaleźć wszędzie , wystarczy zajrzeć w google tylko trzeba wcześniej zorientować się czy tą gra posiada wsparcie dla ekranów niskiej rozdzielczości :):)

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk
goralesko1987

Telefon: samsung gt-s5570
ROM: 2.2 froyo
Operator: plus gsm

Reklama

Postprzez Viperoo » 12:03 17 sie 2011

Również grę można kupić.
Obrazek Obrazek
na PM umawiam się tylko na randkę ! :o
Viperoo

Podziękował : 32
Otrzymał podziękowań: 58
Telefon: HTC Desire Z
ROM: Jutro i tak będzie inny

Reklama

Postprzez zaku1928 » 15:29 20 paź 2011

SERWER NIE ZGODNY Z REGULAMINEM

proszę masz gry na mini z gameloft
Uwaga!
musisz najpierw stworzyć konto.
Dziękuje.
zaku1928

Telefon: samsung galaxy mini

Reklama

Postprzez darnox » 16:25 20 paź 2011

Notatka moderatora
 Wrzuć ma serwer zgodny z regulaminem! - darnox 
darnox
Moderator

Podziękował : 4
Otrzymał podziękowań: 49
ROM: cały czas zmieniam :)

Reklama

Postprzez Viperoo » 17:13 20 paź 2011

Czemu na tym forum musi byc szerzone piractwo ? czy Polska to tak biedny kraj ze szkoda wydac 10 zl na gre/program ?
Obrazek Obrazek
na PM umawiam się tylko na randkę ! :o
Viperoo

Podziękował : 32
Otrzymał podziękowań: 58
Telefon: HTC Desire Z
ROM: Jutro i tak będzie inny

Reklama

Powrót do Problemy i Pomoc