Galaxy Note nie odbiera MMS i w kółko odbiera te same maile.

FPPfan
Posty: 1
Rejestracja: 23:22 10 paź 2012
Telefon: Samsung Galaxy Note GT-N7000
ROM: Stockowy: 3.0.15-N7000XXLRI (Android 4.0.4)
Operator: Plus
Galaxy Note nie odbiera MMS i w kółko odbiera te same maile.

Post autor: FPPfan » 00:56 11 paź 2012

Witam

Mam dwa problemy z moim Galaxy Note z którymi się borykam i jak do tej pory nie znalazłem na nie rozwiązania... Mój fon ma stockowy niebrandowany ROM ICS 4.0.4 bez root-a. Mój operator to Plus. Oto moje problemy:

1. Telefon od aktualizacji do ICS 4.0.3 wogóle nie odbiera MMSów... Jedynie włączenie jednocześnie dwóch opcji w Menu Komunikacja -> Sieci telefoni komórkowej -> "Transmisja danych po sieci" i "Roaming danych" powoduje że MMSy dają się wysyłać/odbierać... Niestety włączenie tych opcji powoduje że telefon zaczyna sobie sprawdzać maile, pogode i wile innych danych poprzez sieć operatora i nalicza mi wtedy spore opłaty... Ja jestem ciagle w zasiegu sieci Wi-FI i używam tylko takiego połączenia internetowego do pobierania danych przez telefon a transmisję danych po sieci operatora mam na stałe wyłaczoną... W pierwotnej wersji oprogramowania (chyba Android 2.x) MMSy odbierały i wysyłały się z wyłączoną transmisją danych po sieci... Jak ustawić telefon żeby odbierał/wysyłał MMSy bez włączania transmisji danych po sieci operatora ?

2. Telefon ciągle odbiera mi wyrywkowo stare maile które już przedtem dawno odebrał i istnieją już w skrzynce odbiorczej... Strasznie to denerwujące bo co godzine informuje mnie o tym że są nowe wiadomosci a jak otwieram skrzynkę odbiorczą to okazuje sie że obok prawdziwych nowych wiadomosci odebrał ponownie np. 3 maile sprzed paru miesięcy i oznaczył je jako nie przeczytane... Musze wtedy te maile ponownie zaznaczać ręcznie jako przeczytane tylko po to żeby zaniedługo znowu oznajmił mi to samo... Czy ktoś zna ten problem ? Jesli tak jak go rozwiązać ? Strasznie to denerwujące...

Z góry dziękuję za odpowiedź.TeemoLannister
Posty: 202
Rejestracja: 11:53 02 lis 2015
Telefon: Samsung Galaxy S5
Operator: PLAY
Kontakt:
Re: Galaxy Note nie odbiera MMS i w kółko odbiera te same ma

Post autor: TeemoLannister » 13:03 21 cze 2016

wyrzuć go i kup nowy :D


______________________________________
meble warsztatowedoszet
Posty: 4
Rejestracja: 20:00 27 paź 2018
Re: Galaxy Note nie odbiera MMS i w kółko odbiera te same ma

Post autor: doszet » 20:09 27 paź 2018

Hahahahaha, dobre, serio :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post