Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

Postprzez respublikamroja » 22:27 23 maja 2011

Dzisiaj bawiłem się najnowszym Samsungiem. Telefon prawie idealny.
Moim zdaniem przekątna ekranu jest idealna - 4". Dobrze się trzyma i można pracować praktycznie na całej powierzchni jedną ręką. Przynajmniej w moim przypadku :) Wyświetlacz na prawdę daje radę.
System działa płynnie nawet jak powrzucałem pełno widgetów na pulpity i uruchomiłem masę aplikacji. W sumie nie ma co się dziwić. Przy takich parametrach to można z niego wycisnąć dużo.
W systemie wykorzystano fajnie akcelerometr. Jak wiadomo, można za jego pomocą zoomować zdjęcia i przesuwać pulpity przy wrzucaniu aplikacji na pulpit. To tylko przykłady.
Wiele osób zawiedzie aparat. Mi tam wystarczy. Nigdy nie szukałem idealnego aparatu w telefonie. Chociaż na prawdę to mogli wrzucić coś lepszego.
Największe wątpliwości mam jednak co do wykonania tylnej klapki. Tył, który chroni baterię wykonany jest z wątpliwego materiału :) Jak go zdejmiemy to możemy w łatwy sposób nim wyginać i sprawia wrażenie, że z łatwością go uszkodzimy. Może jednak to jest jakaś kosmiczna technologia, którą wyginamy śmiało w każdym kierunku i nic się nie stanie. Nie wiem :P
To takie krótkie spostrzeżenie po 1,5 h bawienia się.
respublikamroja
Zasłużony

Podziękował : 9
Otrzymał podziękowań: 15
Telefon: co miesiąc inny
ROM: co kilka dni inny
Operator: Orange

Re: Samsung Galaxy S II

Postprzez kokos » 11:58 24 maja 2011

Są głosy, że Samsung Galaxy 2 powali na łopatki nowego I'Phona. Moim zdaniem już powalił ;)

Co do aparatu to nie mamy co się spodziewać w cieniutkim smartphone szału. Tylna klapka - zobaczymy.

Prawda jest taka, że jako ktoś normalnie korzysta z telefonu to się nic nie dzieje, a jak ktoś nie dba o telefon to wszystko zniszczy.
kokos
Zasłużony

Podziękował : 27
Otrzymał podziękowań: 20
Telefon: Motorola Milestone
Operator: Play

Reklama

Postprzez respublikamroja » 12:03 24 maja 2011

Zgodzę się z tym, że trzeba dbać o telefon.
Ogólnie to jestem pod wrażeniem tego telefonu. Kończy mi się umowa w Erze, czekam na T-Mobile i zobaczę w jakiej cenie mogę go dostać. Przez chwilę był dostępny w Erze. W cenie 999 zł w taryfie multimedialnej 89 zł. Teraz już go nie ma na liście.
4" pozwala mi nawet zapomnieć o fizycznej klawiaturze. Wcześniej nie myślałem o telefonie bez "klawikordu":P Teraz powoli zmieniam zdanie.
Smutne jest to, że dopiero przy dwurdzeniowym procku i 1gb Ramu dopiero Android działa idealnie. Bawiłem się różnymi modelami i różnie to bywało.

Za ten post autor respublikamroja otrzymał podziękowanie od:
insedofeeloro
respublikamroja
Zasłużony

Podziękował : 9
Otrzymał podziękowań: 15
Telefon: co miesiąc inny
ROM: co kilka dni inny
Operator: Orange

Reklama

Postprzez kamil1987 » 09:56 31 mar 2013

witam a czy ktoś z was ma już może aktualizacje do androida 4.1 w sieci t-mobile ?
kamil1987

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: i9100
ROM: 4.0.4
Operator: play

Reklama

Postprzez adamonese » 10:02 20 cze 2013

Generalnie już powinna być, ale ja wciąż nie wiedzieć czemu nie mam
Chcesz wydawać mniej na jeżdżeniu autem? Sprawdź stronę Ekonomiczna Jazda

Szukasz nawigacji do motocykla? Nawigacja Motocyklowa To idealna strona dla ciebie
adamonese

Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Postprzez majkanikt » 11:15 27 cze 2014

Mam ten telefon od ok. pół roku i jestem z niego zadowolona. Ma duży wyświetlacz, jest przynajmniej póki co bezproblemowy, szybko chodzi. No i cena adekwatna do jakości.

Za ten post autor majkanikt otrzymał podziękowanie od:
insedofeeloro
majkanikt

Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Postprzez Marsjo » 11:46 18 wrz 2014

Jak dla mnie to najlepszy telefon z całej serii. Głównie dlatego, że późniejsze modele wydają mi się mieć te wszystkie nowe funkcje upchane tak na siłe kosztem jakości telefonu.
Jak prowadzić firmę?
Marsjo

Reklama

Postprzez Fabio » 09:39 03 cze 2015

zgadzam się z kolega powyżej, a praktycznie nie różnią się wydajnościa i jakościa...
Fabio

Operator: tmobile

Reklama

Postprzez VolvoFan » 14:39 09 gru 2016

s2 jest tak stara... :P

=;

elektronarzędzia sklep
VolvoFan