Wolna praca

Wolna praca

Postprzez damatus72 » 22:18 24 paź 2011

Motka strasznie mi muli . Połączenie kończy od wciśnięcia przycisku w 8 sekund. Przywróciłem ustawienia fabryczne. kartę pamięci sformatowałem i nic. Muli i już. Używam programu Android Assistant by oczyszczać tel i każdorazowo średnio czyści po ok 13000 kb i więcej. Skąd takie obciążenia mulące tel. Mam go na gwarancji więc nie chcę za dużo kombinować przy nim. Co mam robić...proszę o pomoc. :)
damatus72

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Motorola Milestone
Operator: play

Re: Wolna praca

Postprzez kokos » 23:22 24 paź 2011

MIUI!? Jaką masz wersje? Bo gdy korzystasz z wersji "beta" to tak będzie... co 7 update wydawany jest "full" :) Ostatnia taka wersja to 2.3.5b, a najnowsza beta to 1.10.21 na której mi np. nie działają znaki specjalne na QWERTY tylko z ekranowej. Często te wersje mają mnóstwo błędów, tną się i zacinają.

Więc radze używać na co dzień nie najnowszej wersji, a tej oznaczonej numerkiem 2.x.x :)
kokos
Zasłużony

Podziękował : 27
Otrzymał podziękowań: 20
Operator: Play

Reklama

Postprzez damatus72 » 00:00 25 paź 2011

używam 2,2,1 i zaczął mulić. Wczwśniej było ok
damatus72

Reklama

Postprzez kokos » 00:37 25 paź 2011

1. Jeśli masz WiFi spróbuj ściągnąć MIUI ROM Downloader, w programie kliknij menu ---> Reload i jak pojawią się różne wersje to ściągnij 2.3.5b i przenieś (pewnie ściągnie Ci się prosto na kartę) plik do OpenRocovery/updates/tutaj

A dalej z rocovery zaktualizuj ;)

Myślę, że nowa wersja wywali wszystkie błędy.

2. Zwróć też uwagę na liczbę smsów... Jak przekracza 1k to system zdecydowanie zwalnia.

3. Wywal program "Android Assistant". Miui ma killera w sobie. Wystarczy przytrzymać "domek" i App Killer.
kokos
Zasłużony

Podziękował : 27
Otrzymał podziękowań: 20
Operator: Play

Reklama

Postprzez damatus72 » 08:14 25 paź 2011

Tak na szybko skasowałem Android Assistant i jest widoczne przyśpieszenie. Za resztę wezmę się po pracy.
damatus72

Reklama

Powrót do Problemy i Pomoc