ASUS Fonepad bricked - krócej i zwięźlej

ASUS Fonepad bricked - krócej i zwięźlej

Postprzez samolocik32 » 18:34 25 maja 2015

Telefon po flashowaniu przez Manufacture Flashing Tool był w takim stanie:

Mogłem wejść w droidboot, lecz po wybraniu z menu Wipe Data było Unable to mount /cache i /data i chyba No such file or directory. Po wybraniu z menu Recovery (czyli ssanie romu z karty SD) była Ikonka USB do flashowania która była przed flashowaniem przy wejściu w droidboot. I mam pytanie czy to cache i data to jest rozjebane EMMC? bo szukałem trochę i znalazłem komendy które zpartycjonizują czy coś. bo jak dawałem np. fastboot erase system to też było unable to mount. I właśnie w tedy jak idiota wpisałem tak:
fastboot flash boot boot.img
fastboot flash fastboot boot.img
fastboot flash splashscreen boot.img

idiotycznie wiem ale w tedy bawiłem się bo myślałem że już po tablecie. I od tej pory zamrożony na logu intel inside nie ważne jak wejde czy z przyciskiem volume up czy nie. Bateria się pokazuje jak podłącze ładoware. I teraz chciałem znowu Manufacture flash tool użyć, lecz teraz jest ciągle 0xBAADf00D czytałem że to problem ze sterownikiem, ale przy pierwszym flaszowaniu jak była ikonka USB to też miałem ten baadfood lecz jakimś cudem wkońcu się udało. i dostałem się do droidboot. Teraz doprowadziłem go do stanu taki jak przedtem z ikonką USB tylko że logo intel inside jest :> I czy tymi komendami flashowaniem splashscreen boot.img mogłem rozjebać EMMC?
samolocik32

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Powrót do Problemy i Pomoc