Strefa poszukiwań programów-Android

Programy na platformę Android
Regulamin działu
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku
Kod: Zaznacz cały
Kod ukryty dla gości. Zarejestruj się aby zobaczyć treść tego kodu.
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny

Re: Strefa poszukiwań programów-Android

Postprzez Sebaize » 18:40 15 lip 2013

Witam. Poszukuje programu którym mógłbym odinstalować aplikacje systemowe i zwykłe aplikacje w telefonie HTC Desire X
Sebaize

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 1

Postprzez Dressiarz » 20:10 15 lip 2013

SystemAppRemover za free w GP

Wysłane z mojego LT22i
Forum Xperia !
Zbieramy ekipę i szukamy aktywnych użytkowników.
Zapraszam!
Dressiarz

Otrzymał podziękowań: 2
Telefon: Live with Walkman
Operator: Orange

Reklama

Postprzez Martusixa » 22:34 20 paź 2013

Ja poszukuję darmowych i ciekawych aplikacji dla dziecka. Mój synek ma 4 lata i takie aplikacje w moim tel. przydają się np. gdy czekamy w kolejce do lekarza. Mam tylko 2, ale widzę, że już go nie bardzo interesują.
Martusixa

Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Sony Xperia J
Operator: Play

Reklama

Postprzez Zenoxik » 14:21 02 gru 2013

Znacie może jakiś fajne aplikacje do biegania czy chodzenia ? jaką odległość przebytu , ile spalono kalorii czy coś takiego ?
Zenoxik

Reklama

Postprzez TheresePl97 » 11:09 11 sty 2014

A czy wie ktos czy jest taka aplikacja jak trener - ustala plan treningowy na każdy dzień. Z góry dzięki za odp.
TheresePl97

Telefon: HTC One
Operator: 5

Reklama

Postprzez dagmarka90k » 12:34 14 sty 2014

Dołączam się do prośby, też byłaby zainteresowana takim programikiem, bo samej ciężko mi się zmotywować ;P
dagmarka90k

Reklama

Postprzez martkaj » 14:57 15 sty 2014

Oczywiście, jest kilka takich aplikacji. Osobiście korzystam z iMapMyWALK.

yourapps.info/reviews/imapmywalk-recenzja

Służy mi głównie do monitorowania przebytej trasy podczas spacerów oraz joggingu. Działa to mniej więcej tak, że po włączeniu GPS oraz transferu danych aplikacja zapisuje przebytą trasę, prędkość jej przebycia, pod jakim kontem itd. W ten sposób wyliczane masz średnie tempo, ilość spalonych kalorii. Możesz tą informacją podzielić się na portalu społecznościowym np Facebook. Inną ciekawą aplikacją jest RunKeeper.

http://yourapps.info/reviews/runkeeper-recenzja

Jest nawet wyżej oceniana od tej pierwszej. Posiada podobne funkcjonalności jak iMapMyWALK. Jest ona dedykowana szczególnie biegaczom. Można z niej wycisnąć jeszcze bardziej szczegółowe statystyki.
martkaj

Telefon: HTC One
Operator: Play

Reklama

Postprzez janek » 08:23 03 kwi 2014

Witam!

Obecnie mam uporządkowane kontakty na koncie google. Dość często zdarza się, że jeden kontakt ma dwa telefony, dwa maile... Na karcie sim mam również sporo telefonów - jednak tutaj bardziej chaotycznie, ze względu na sam nośnik pamięci.

W każdym razie, często zdarza mi się mieszać kartą sim między urządzeniami, dlatego chciałbym mieć kartę sim możliwe cały czas aktualną.

Wiem, że ciężko to aktualizować, bo właśnie jedno nazwisko może mieć 10 numerów - i jak to pogodzić na SIM? Ale chociaż program, który napisze mi:
- "Na karcie SIM, nie ma numer "Służbowy", gościa Jan Kowalski. Dodać? DODAJ"
- "W kontaktach google nie ma ani gościa Piotr Nowak, ani jego numeru xxx-xxx-xxx który jest na karcie SIM. Dodać? DODAĆ

Z góry dzięki za pomoc!
janek

Reklama

Postprzez Delix » 09:00 02 cze 2014

Nie spotkalem sie z programem ktory pomaga w ulozeniu kontakow na sim ale technika idzie do przodu. w googleplay nie ma nic?

Najlepszefiltry kieszeniowe
Delix

Reklama

Postprzez Krzysiek8 » 10:29 28 cze 2014

Hej,

Używam wielu haseł których czasem zapominam a których nie chcę/nie mogę zmieniać.
Czy moglibyście polecić przeglądarkę, w której w razie czego będę mógł wyświetlić zapisane hasło?

Opcja która jest praktycznie standardem w przeglądarkach na PC, ale mam problem żeby znaleźć ją w wersjach androidowych.

Pozdrawiam
Krzysiek8

Telefon: S2
Operator: play

Reklama

Postprzez fpost230 » 07:30 24 sty 2015

Potrzebuje aplikacji do zarzadzania podswietleniem klawiatury sprzetowej w G1. Jedyna palikacja, ktora znalazlem potrafi wylaczyc to podswietlenie zupelnie, a mi chodzo o cos co go nie wylaczy lub chociaz wydluzy czas tego podswietlenia.

Farasat
fpost230

Telefon: 54654648
ROM: room 64
Operator: sdsaf

Reklama

Postprzez maro429 » 12:39 07 lut 2015

Szukam programu który automatycznie symuluje dotknięcia ekranu z możliwością ustawienia miejsca na ekranie i częstotliwości dotknięć.
maro429

Telefon: s5

Reklama

Postprzez MCPATTY2785 » 08:15 24 cze 2015

Potrzebuję programu office. To znaczy najbardziej potrzebuję takiej aplikacji w której będę mógł otwierać pliki excell i je modyfikować to znaczy zmieniać w nich dane i formuły. Ale taki którym będę mógł otworzyć plik zabezpieczony hasłem, które należy podać aby otworzyć plik.
MCPATTY2785

Telefon: Samsung I9105 Galaxy S II Plus
Operator: 3

Reklama

Postprzez MCPATTY2785 » 08:18 24 cze 2015

Ponieważ mam założony plik excell, w którym mam bardzo istotne i ważne rozliczenia, które muszę na bieżąco uaktualniać. Dostęp do pliku musi być ograniczony hasłem, aby nie miały do niego dostępu nie powołane osoby. Mo i żeby aplikacja była darmowa lub nie droga.
MCPATTY2785

Telefon: Samsung I9105 Galaxy S II Plus
Operator: 3

Reklama

Poszukuj aplikacji uruchamiającej ekran

Postprzez mirekwrl » 00:30 31 paź 2015

Poszukuje aplikacji która uruchomi telefon (zaświecić ekran) zaraz po otworzeniu etui bez konieczności przyciskania przycisków. Telefon zawsze mam w etui typu portfel i aplikacja ta powinna również zgasić ekran po zamkniciu etui.
Pozdrawiam
mirekwrl

Telefon: muPhone
Operator: Tmobil

Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Programy