Aplikacje na Androida

Programy na platformę Android
Regulamin działu
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku
Kod: Zaznacz cały
Kod ukryty dla gości. Zarejestruj się aby zobaczyć treść tego kodu.
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny

Aplikacje na Androida

Postprzez hhenryk88 » 14:32 13 wrz 2016

Jakie aplikacje na Androida możecie polecić? Jakie są według was niezbędne?
hhenryk88

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aplikacje na Androida

Postprzez olaff884 » 13:49 15 wrz 2016

Podstawa to dobry antywirus (np. TrustGo), program do szybkiego przeszukiwania sieci (Google) i przeglądania poczty (Gmail). Polecam też Menedżer urządzeń Android (umożliwia znalezienie smartfona w razie gdyby się zgubił) i Barcode Scanner (do odczytywania kodów kreskowych i kodów QR) - na http://www.mamkomputer.info/odczytywani ... e-scanner/ masz parę słów o tym drugim, jest przydatny w czasie zakupów.
olaff884

Reklama

Postprzez nowaczek19 » 19:22 15 wrz 2016

a co sadzicie o kaspersky na androida?
nowaczek19

Reklama

Postprzez mgeta » 15:51 26 paź 2016

Ja lubię robić zakupy w Lindlu dlatego dla mnie niezbędna jest Aplikacja Moja Gazetka w której mam najnowsze gazetki właśnie z Lidla i innych. Kto lubi kupować właśnie w Lindlu warto taką aplikację pobrać - https://mojagazetka.com/gazetka-promocyjna-lidl.html
mgeta

Telefon: Samsung
Operator: PLUS

Reklama

Postprzez paaula190 » 13:43 28 cze 2017

Podstawa to dobry antywirus i przeglądarka, oraz aplikacja do szybkiego sprawdzania poczty. Przydatny jest też program do optymalizacji i czyszczenia systemu, tu http://www.mamkomputer.info/aplikacje-do-optymalizacji/ jest lista kilku najlepszych - od siebie polecam Clean Master.
paaula190

Reklama

Postprzez 101Taipei » 09:53 27 wrz 2017

Czy Wy z technologią i zaznajomieniem z aplikacjami zatrzymaliście się lata temu 8)? Teraz właściwie każdy telefon jakiejś lepszej marki ma zainstalowany skuteczny program antywirusowy i wszelkie programy, które pozwalają na sprawne wyczyszczenie telefonu ze zbędnych plików oraz zwiększenie wydajności urządzenia. Co do innych programów, to na pewno potwierdzić mogę, że aplikacja Moja Gazetka (podaję adres stronki http://mojagazetka.com/) jak najbardziej warta jest uwagi, bo gromadzi przeceny i wszelkie promocje z różnych sklepów w tak naprawdę jednym miejscu. Korzystam z niej przede wszystkim jak idę do Rossmana, albo do sklepu pokroju biedronki. :)
101Taipei

Reklama

Postprzez Annaerth » 21:38 25 mar 2018

Dla mnie obowiązkową aplikacją jest dobra nawigacja, bez niej ani rusz.
Annaerth

Reklama

Postprzez mateusz001 » 13:50 16 kwi 2018

ja od czasu do czasu pobieram darmowe aplikacje na Androida z forum GSMX - często można znaleźć tam również płatne wersje ;-)
mateusz001

Podziękował : 1
Telefon: 3310i

Reklama

Postprzez olekk677 » 15:39 16 kwi 2018

Wiele osób chce się odchudzać ale wiadomo, ze nie jest to wcale takie łatwe. Takim osobom polecam produkt african mango, który wpływa na odchudzanie, a dodatkowo zmniejsza poziom złego cholesterolu. Uważam, że nie jedna osoba, która skorzysta z tego produktu będzie zadowolona.
olekk677

Reklama

Postprzez Sixxer » 00:07 19 kwi 2018

Wiesz co, to całkiem fajna opcja.
Sixxer

Reklama

Powrót do Programy