Klawiatura 101 na android

Programy na platformę Android
Regulamin działu
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku
Kod: Zaznacz cały
Kod ukryty dla gości. Zarejestruj się aby zobaczyć treść tego kodu.
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny

Klawiatura 101 na android

Postprzez Krychu__M » 15:30 29 lis 2017

Witajcie,

Mam do was pytanie. Połączyłem się za pomocą VNC z moim komputerem i wszystko ładnie chodzi, tyle że nie wiem np jak zasymulować wciśnięcie klawisza ALT czy F1, Znacie jakąś klawiaturę, która umożliwia wciskanie tych przycisków, których na androidowych klawiaturach zwyczajnie nie ma?

Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję
Dane kontaktowe:

Dane kontaktowe:
===========================
tel: 537 112 828
e:mail km@krzysztoff.cba.pl
gg:43021892
Krychu__M

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Klawiatura 101 na android

Postprzez Krychu__M » 23:58 01 gru 2017

OK, poradziłem sobie z problemem. Okazało się, że użyłem złego programu VNC, na play jest program, z wbudowaną specjalną klawiaturą która umożliwia symulowanie takich rzeczy jak strzałki czy klawisze funkcyjne. Ponieważ nie chcę robić reklamy na forum więc jeśli ktoś będzie chciał uzyskać info o jaki program chodzi, to proszę napisać na priv.
Dane kontaktowe:

Dane kontaktowe:
===========================
tel: 537 112 828
e:mail km@krzysztoff.cba.pl
gg:43021892
Krychu__M

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0

Reklama

Powrót do Programy