Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Programy na platformę Android
Regulamin forum
1. Każdy wątek w tytule musi zawierać poprawną nazwę aplikacji i tylko tę nazwę. Wersja aplikacji lub informacja o jej dostępności w Android Markecie za darmo musi być podana w poście.
2. W każdym temacie musi być zamieszczony krótki opis w języku polskim oraz screenshot.
3. Pliki muszą być zamieszczone na serwerze zgodnym z regulaminem ogólnym forum oraz należy podać dokładną wersję aplikacji w opisie.
4. Każdy link musi być w znaczniku

Kod: Zaznacz cały

[hide]Tutaj ma być link[/hide]
.
5. Zamieszczenie plików nie jest obowiązkowe, jeśli aplikacja znajduje się w Android Market za darmo. Powinna mieć wtedy prefix [Android Market] . Nie jest wtedy wymagana wersja aplikacji.
6. Nowszą wersję aplikacji wrzucamy w tym samym wątku w kolejnym poście oraz raportujemy post, aby moderacja dodała link do pierwszego posta.
7. Każdy upload nie zgodny z tym regulaminem będzie usuwany po 48 godzinach (jest to czas na poprawę dla autora).

Regulamin ogólny
CeciliaL
Posty: 13
Rejestracja: 03:19 01 gru 2016
Telefon: Huawei
Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: CeciliaL » 08:53 07 mar 2017

Jedną rzeczą, która staje się coraz bardziej potrzebna na naszych urządzeniach z systemem Android jest potrzeba ochrony bezpieczeństwa mobilnego. Według badania, 97% telefonów kierowanych malware urządzeń z systemem Android, iOS, gdy złośliwe oprogramowanie zajmuje mniej niż 1%. Jest to bardziej prawdopodobne, ze względu na fakt, że aplikacje Android można pobrać ze źródeł zewnętrznych, a nie tylko z Google Play Store. Chociaż może to być sposób na płatne aplikacje za darmo, to nie zawsze jest bezpieczne.

Ivy Security-AppLock & Clean, stworzony przez zespół IvyMobile przynosi potężne, intuicyjne i dobrze zaprojektowany program antywirusowy dla platformy Android. Aplikacja wyposażona jest w wiele funkcji, oprócz ochrony antywirusowej, takich jak do czyszczenia pliku śmieci, ochrona AppLock czasie rzeczywistym, RAM Booster, wygaszacz baterii, Rejestrator rozmów, a także menedżer aplikacji. Weźmy spojrzeć na to, co Ivy Security-AppLock Clean jest .......

 
Obrazek

Ivy Security-AppLock & Clean Cechy:

App i system skanera
Skanowanie preinstalowany i zainstalowane aplikacje i system plików, aby zachować swój telefon bezpieczny od wirusa, trojana, wrażliwości, adware i malware. Skanowanie trwa tylko około 5 sekund. 500% szybciej niż w przypadku innych aplikacji antywirusowych.

Obrazek


Bezpieczeństwo i antywirusowe
Antywirus część jest zdecydowanie najbardziej istotną częścią tej aplikacji. Ta funkcja zabezpieczyć urządzenie przed zagrożeniami i lukami. Aplikacja skanuje dla każdej aplikacji lub zadań, które mogą spowodować spowolnienie systemu lub mogą być szkodliwe dla urządzenia i poprosi, aby je usunąć. Jeśli okazało się, że aplikacja lub zadanie tworzenia problemów związanych z bezpieczeństwem, można po prostu usunąć go ze smartfonu i ponownie uruchomić szybką ocenę, aby upewnić się, że problem został rozwiązany całkowicie.

Obrazek 


Junk File Cleaner
Jak zainstalować wiele aplikacji każdego dnia, istnieje duża szansa, pliki śmieci mają być wypełnione i powodując spowolnienie systemu, więc ich usunięcie może udzielić sobie więcej wolnego miejsca, a także niewielki wzrost wydajności. Ivy Security-AppLock & Clean aplikacja posiada funkcję, która pozwoli Ci skanować pliki śmieci i oczyścić je trzeba.

 
Obrazek

AppLock
Ivy Security-AppLock & Clean pozwala zablokować aplikacje przestać autoryzowany dostęp bez twojej zgody. Można ustawić własne hasło, aby zablokować w całości lub wybierając jeden po drugim aplikacje. Funkcja ta aplikacja blokada zastępuje dodatkową aplikację App szafki. Ponieważ nie ma żadnych skomplikowanych etapów procedury, można łatwo ustawić hasło.

 
Obrazek


Program oszczędzający baterię
Akumulator zasilający optymalizuje wydajność smartfona używać tylko niewielką ilość energii. Zadania w tle zostanie zabity przez zintegrowaną funkcję oszczędzania baterii automatycznie, aby zapewnić maksymalną wydajność akumulatora Wyjścia.

 
Obrazek

cooler CPU
CPU cooler cechą aplikacji, pozwalają ochłodzić bardzo grzania procesora na smartfony. Gdy okazało się, że aplikacja Twój procesor przegrzewa się i przekroczenia bezpiecznego limitu ciepła, to pokaże Ci powiadomienie, który wyświetla aktualną ciepła procesora. Normalnie temperatury ponad 40 stopni jest uważany za przegrzania i ponad 60 stopni jest niebezpieczny poziom grzania. Aplikacja zawiera listę procesów, które są przyczyną przegrzania procesora telefonu. Można po prostu dotknij chłodnicy telefonu na ekranie w celu schłodzenia procesora przez zatrzymanie i optymalizacji aplikacji w telefonie.

 
Obrazek

Telefon doładowania
Telefon Boost jest pojedynczy dotyk pomocnikiem, który może zwiększyć swoją całą smartfon z pojedynczym dotknięciu przycisku. Będzie on automatycznie optymalizować urządzenie do najlepszej możliwej wydajności. zatrzymuje się również niepotrzebne zadania w tle, że spożywanie dużej ilości zasobów systemowych i powoduje spowolnienie urządzenia.

Obrazek 

Manager aplikacji
Na Ivy Security-AppLock & Clean aplikacji, istnieje również zamiennikiem dla menedżera tradycyjne aplikacje w smartfonach. Menedżer aplikacji bluszczem Bezpieczeństwa pozwoli Ci zrobić wszystko, co zrobić z menedżerów domyślnej aplikacji. Można je odinstalować, proces zatrzymać, wszystkie z samej aplikacji.

Biorąc pod uwagę te wszystkie fajne funkcje, Bluszcz Security-AppLock & Clean jest doskonałym rozwiązaniem, gdyż pozwala skanować wszystkie potencjalne zagrożenia, zabezpieczyć swoje aplikacje z hasłem, czyste niepotrzebne pliki, aby zwiększyć wydajność telefonu w prosty sposób. Ivy Security-AppLock & Clean jest warto sprawdzić. Szukaj Ivy bezpieczeństwa poprzez Google Play Store, aby spróbować:

Obrazek

Albo może po prostu kliknij link Sklepu Play

https://play.google.com/store/apps/deta ... 3Dforumseo
Denix91
Posty: 1
Rejestracja: 13:33 07 mar 2017
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: Denix91 » 14:33 07 mar 2017

Posiada ktoś tego antwirusa ? jeszcze o nim nie słyszałem.CeciliaL
Posty: 13
Rejestracja: 03:19 01 gru 2016
Telefon: Huawei
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: CeciliaL » 03:21 08 mar 2017

Sernikotes pisze:Wygląda jak klon CM Seciurity
Cóż to zdecydowanie różni się od aplikacji, którą wymienionegoCeciliaL
Posty: 13
Rejestracja: 03:19 01 gru 2016
Telefon: Huawei
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: CeciliaL » 03:22 08 mar 2017

Denix91 pisze:Posiada ktoś tego antwirusa ? jeszcze o nim nie słyszałem.
Cóż można pobrać tę aplikację i spróbować xxooCeciliaL
Posty: 13
Rejestracja: 03:19 01 gru 2016
Telefon: Huawei
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: CeciliaL » 09:52 09 mar 2017

CeciliaL pisze:
Sernikotes pisze:Wygląda jak klon CM Seciurity
Cóż to zdecydowanie różni się od aplikacji, którą wymienionego
Wystarczy pobrać aplikację wspomniałem i spróbuj zobaczyć, jaka jest różnicakamil192
Posty: 3
Rejestracja: 15:09 25 kwie 2017
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: kamil192 » 15:30 25 kwie 2017

ale co ten antywirus możemalinka000
Posty: 3
Rejestracja: 11:59 29 kwie 2017
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: malinka000 » 15:37 01 maja 2017

Warto w ogóle mieć takiego antywirusa na telefonie? Podobno jest pełno wirusów w tych programach własnieAwatar użytkownika
grochowa
Posty: 5
Rejestracja: 14:34 15 kwie 2017
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: grochowa » 19:19 01 maja 2017

Sprawdź tu http://www.niemieszane.info Myślę, że będziesz tam miał odpowiedź na swoje pytanie.


Większość miłości przemija. Niektóre JEDNAK trwają.

dorissji
Posty: 2
Rejestracja: 11:33 31 maja 2017
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: dorissji » 11:34 31 maja 2017

yyyyyMarciNN
Posty: 32
Rejestracja: 09:08 20 maja 2019
Re: Najlepszy Antywirus Zabójca & App Ochrona prywatności

Post autor: MarciNN » 13:29 13 sie 2019

Jeśli chodzi o wybór oprogramowania antywirusowego to ja jestem zdecydowanie za Kaspersky, który bardzo dobrze chroni nasz domowy sprzęt przed próbami ataków cyberprzestępców, ale również złośliwym i spowalniającym oprogramowaniem. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to koniecznie sprawdź https://www.kaspersky.pl/kaspersky-free bo jest też wersja darmowa na początek, ale wersje jak Total Security naprawdę dokładnie ochronią każdy sprzęt komputerowy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post