Gdzie w Poznaniu mogę zrootować telefon?

Gdzie w Poznaniu mogę zrootować telefon?

Postprzez lukasz914 » 01:06 20 cze 2013

Witam... mam taki problem

Otóż od kilku miesięcy jestem posiadaczem LG swift l7... Telefon spoko, jednakże problem jest z tym że wolnej pamięci w telefonie jest jedynie 2,5 gb i nie wiedzieć czemu w telefonach lg nie ma możliwości zapisu jakiegokolwiek programu na karcie pamięci, przez co pamięć znika w oczach... No i telefon się strasznie zmulił przez te pare miesięcy, a zająłem ledwo 1,2 gb pamięci telefonu. Czytałem na różnych forach aby zrootować telefon. Wtedy podobno będę mógł powywalać te różne pierdoły od producenta które mi są w ogóle niepotrzebne, a inne programy przenieść na karte pamięci... Problem polega na tym iż na tych samych forach ostrzegają że jak coś popsuje to telefon moge nieodwracalnie uszkodzić i gwarancja mi tego nie obejmie.... Szczerze mówiąc wole zapłacić te 40 zł w jakimś komisie czy serwisie gsm i niech mi zrobią ludzie którzy na co dzień w tym siedzą... No tak, tylko komisów i serwisów troche jest, ale gdzie będę miał pewność że nic mi nie popsują? Znacie jakieś godne zaufania serwisy gsm które robią rooty w telefonach? Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś adresy i namiary ;-)))
lukasz914

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Samsung galaxy ace
Operator: plus

Re: Gdzie w Poznaniu mogę zrootować telefon?

Postprzez Dressiarz » 10:05 20 cze 2013

Jesli bedziesz robil wszystko wedle instrukcji to na 99,5% nie uwalisz.

Wysłane z mojego WT19i
Forum Xperia !
Zbieramy ekipę i szukamy aktywnych użytkowników.
Zapraszam!
Dressiarz

Otrzymał podziękowań: 2
Telefon: Live with Walkman
Operator: Orange

Reklama

Postprzez lukasz914 » 12:22 20 cze 2013

A czy mógłbym Cie prosić o jakąś szczegółową instrukcje? Bo niby ściągnąłem dwie z internetu, ale nie przynosi to rezultatu bo program 'root checker' (czy jakoś tak sie to pisze) wywala mi że root nie został przeprowadzony... A programów jak nie szło wgrywać na karte tak sie dalej nie da... Tych głupot od producenta nadal nie da się wywalić - czyli root nie wyszedł... Dlatego wolałbym go oddać do jakiegoś serwisu w tym celu
lukasz914

Reklama

Postprzez Dressiarz » 17:49 20 cze 2013

Root chcekerem to sprawdzasz czy masz roota, nim nic nie zrootujesz;) szkoda tracic kase na roota, poszukaj jakas dobra instrukcje i napewno sie uda:)

Wysłane z mojego WT19i
Forum Xperia !
Zbieramy ekipę i szukamy aktywnych użytkowników.
Zapraszam!
Dressiarz

Otrzymał podziękowań: 2
Telefon: Live with Walkman
Operator: Orange

Reklama

Postprzez lukasz914 » 22:59 20 cze 2013

Wiem ze root checkerem nic nie zrootuje, ale sprawdzę czy root się powiódł... Ale wywala mi ze root nie został w ogóle przeprowadzony... A próbowałem 2 razy i za każdym razem wg instrukcji.... Ale jak widać jestem za cienki na to... Dlatego zamiast się wkurzać, klnąc i ryzykować ze coś popsuje wolę oddać telefon fachowcom... Dlatego byłbym po stokroć wdzięczny gdyby ktoś mimo wszystko podał mi namiary na odpowiedni serwis w Poznaniu
lukasz914

Reklama

Postprzez marek334ercds » 07:38 11 maja 2018

Tego nikt nie wie i nikt ci na tym forum na pewno nie podpowie

Reklama

Powrót do ROMy i Modyfikacje