LG GT 540 - nie mogę pobierać aplikacji z marketu

Sharq
LG GT 540 - nie mogę pobierać aplikacji z marketu

Post autor: Sharq » 15:55 28 lis 2010

mam system androida 1.6 i gdy chce cokolwiek ściągnąć z marketu wyskakuje błąd "pobieranie nie powiodło się, spróbuj później"

Notatka moderatora
 Poprawiłem tytuł wątku, radzę zapoznać się z regulaminem, a w szczególności z punktem 2.2 //bolo 

Awatar użytkownika
darnox
Moderator
Moderator
ROM: cały czas zmieniam :)
Operator: Orange
Kontakt:
Re: LG GT 540 problem z marketem

Post autor: darnox » 18:07 28 lis 2010

Bardzo możliwe ze masz mało pamięci w telefonie. Zobacz czy na ornym pasku nie masz ikony z takim powiadomieniem.

Sharq

Post autor: Sharq » 21:20 28 lis 2010

mam ponad 70 mb wolnej pamięci na SD a kumpel mi mówił ze trzeba zrobić hard reset i wyłączyć automatyczne aktualizacje marketu tylko nie wiem gdzie to się wyłącza

Mesjash
Spec
Spec
ROM: Windows Phone 8

Post autor: Mesjash » 21:26 28 lis 2010

Na jaki czas masz ustawiony wygaszacz ekranu? Jak miałem na 10 sekund wraz z wygaszeniem ekranu rozłączało mi neta i też miałem taki błąd przy pobieraniu większych aplikacji. Sprawdź, czy jeśli ekran nie gaśnie podczas pobierania aplikacji również masz ten błąd. (zwyczajnie rób coś to się wygaszacz nie włączy albo ustaw opóźnienie wygaszacza w ustawieniach) Najlepiej przetestuj pobierając z marketu coś małego.
Jeśli masz rom w wersji 2.1 czasem pomaga zwyczajnie wyłączenie i włączenie telefonu po nieudanym pobieraniu.
Wyłączenie aktualizacji marketu sprawia tylko, że telefon automatycznie nie wyszukuje, czy są nowsze wersje programów, które masz już zainstalowane. Bez wpływu na opisany przez Ciebie problem.

Awatar użytkownika
Palmoster
Telefon: HTC Sensation XE
ROM: HTC Sense 4.1 by mickel
Operator: Play
Kontakt:

Post autor: Palmoster » 22:23 28 lis 2010

Nie patrz na wolną pamięć na karcie! Ważna jest wolna pamięć na tel...

Sharq

Post autor: Sharq » 00:21 29 lis 2010

mam wolnej pamięci tel. ponad 90 mb wiec chyba nie od tego

Awatar użytkownika
Dzikus
Telefon: SGS
ROM: 2.2.1 XXJPY + mody
Operator: ERA

Post autor: Dzikus » 01:23 29 lis 2010

To częsty komunikat marketu. Tym bardziej teraz, kiedy zbliża się nowy Andek na rynku i chłopacy z Googla przerabiają market.
Ale
Bardzo często pomaga czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji market. Czasami do tego pomaga czyszczenie danych programu "moje pliki do przesłania"
Twój kolega też miał trochę racji - wielu, naprawdę wielu użytkownikom życie utrudniała aktualizacja marketu. Nie da się wyłączyć automatycznych aktualizacji marketu ale można usunąć aktualizacje już nałożone na system - w zarządzaniu aplikacjami -> market -> odinstaluj aktualizacje.
@Mesjash - nie chodziło o automatyczne sprawdzanie aktualizacji programów zainstalowanych przez Ciebie w telefonie tylko o aktualizację marketu - programu do obsługi Android Market

-------------
G1->SGS

Sharq
Re: LG GT 540 - nie mogę pobierać aplikacji z marketu

Post autor: Sharq » 01:15 30 lis 2010

odinstalowałem aktualizacje o których wspominałeś i wyczyściłem dane z "moje pliki do przesyłania" o od razu poszło thx

ODPOWIEDZ