Pierwszy smartfon to zwykle Android

Nowinki ze świata Android

Pierwszy smartfon to zwykle Android

Postprzez DSV » 19:03 07 lut 2012

Według badań NPD przeprowadzonych na terenie Stanów Zjednoczonych, smartfony iPhone to obecnie 43 procent rynku. Wszystkie firmy produkujące telefony z Androidem łącznie uzbierały 52 procent udziału.
Obrazek

Według badań NPD, Apple zdecydowanie zmiażdżył konkurencję w Stanach Zjednoczonych w ostatnim kwartale ubiegłe. Co prawda Android łącznie kontroluje 53 procent rynku, jednak jest on jednak rozbity pomiędzy przeróżnych producentów. iPhone 3GS, 4 i 4S to łącznie 43 procent rynku.

Z badań wynika również, że urządzenia z Androidem są najchętniej wybierane jako pierwszy smartfon. Osoby decydujące się na kolejne urządzenie tego typu, raczej wybierają produkt konkurencji.

źródło: chip.pl
DSV

Administrator

Podziękował : 6
Otrzymał podziękowań: 23
Telefon: Galaxy S / Xperia U
ROM: 4.0.3 / 2.2.1 / v35.0.02
Operator: Plus

Re: Pierwszy smartfon to zwykle Android

Postprzez Mesjash » 22:13 07 lut 2012

Ta, pierwszy to Android (ze względu na cenę), drugi iOS (ze względu na markę i rozgłos, chęć sprawdzenia "co oni w tym widzą"), a potem dochodzi do głosu rozsądek i kończy się na BB ;)
Mesjash

Spec

Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 96
ROM: Windows Phone 8

Reklama

Postprzez Pałałan » 20:24 11 paź 2018

I bardzo dobrze, apple jest przereklamowane
Pałałan

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Huwaei P10
Operator: Play

Reklama

Postprzez cho_chang » 09:44 16 paź 2018

Mówcie co chcecie, Android to mój ulubiony system. Bez wątpienia najbardziej przejrzysty i intuicyjny.
cho_chang

Reklama

Postprzez riczard » 15:55 16 paź 2018

cho_chang napisał(a):Mówcie co chcecie, Android to mój ulubiony system. Bez wątpienia najbardziej przejrzysty i intuicyjny.

Dokładnie!
riczard

Reklama

Postprzez AlaWu » 15:20 21 lis 2018

O ile w kwestii telefonów faktycznie Android jest lepszy to nie zgodzę się pod względem komputerów i laptopów. Do pracy graficznej tylko MAC, cała reszta pada, wiesza się, nie aktualizuje. No i potwierdzę regułę - pierwszy mój smartfon to Android, drugi iOS :D Pozdrawiam!

Reklama

Postprzez Domina » 00:42 08 gru 2018

ja tam jestem zwolenniczką Iphona i systemu IOS - dla mnei niezawodny :D W razie napraw zwracam sie do tego serwisu https://serwisiphone.pl/ bo u nich jest tanio i profesjonalnie
Domina

Reklama

Powrót do Newsy