Darmowy kupon na 40 zł na zakupy w Google Play

Nowinki ze świata Android

Darmowy kupon na 40 zł na zakupy w Google Play

Postprzez Peyrac » 09:13 04 kwi 2018

Kupon na zakupy w sklepie Google Play o wartości 40 zł.:-):-):-)

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Google Play możesz dostać 40 zł do wykorzystania w sklepie Google Play.

Jeśli wypróbujesz Google Pay, otrzymamy po 40zł na zakup gier, aplikacji i innych treści w Google Play po dokonaniu pierwszej płatności.

Wykorzystaj mój kod GD1BLJ1Q
https://g.co/paypromo/GD1BLJ1Q

Kod w aplikacji Google Pay w menu “Dodaj kod promocyjny” oraz zatwierdzić zgodę na udział w Promocji na ekranie wyświetlonym w aplikacji przed dokonaniem pierwszej transakcji za pomocą Google Pay. Dodaj kartę płatniczą do smartfona. Wykona swoją pierwszą płatność smartfonem w ciągu 30 dni. (niezbędne jest przy tym posiadanie telefonu z NFC) lub płatność w aplikacjach mobilnych akceptujących Google Pay jako formę płatności (np. Allegro, Uber, Pyszne.pl). Do wymaganych transakcji nie zaliczą się płatności w serwisach Google (Google Play, YouTube itd.). Nagrodą w Promocji jest bon o wartości 40 zł, w postaci karty podarunkowej dostępnej do wykorzystania w sklepie Google Play.

Jeśli Kod został wpisany niepoprawnie Nowy Użytkownik nie będzie miał możliwości otrzymania Karty Podarunkowej (Kuponu).
Peyrac

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Sony Xperia Z3 Compact
ROM: Custom
Operator: Orange

Re: Darmowy kupon na 40 zł na zakupy w Google Play

Postprzez Eljasz56 » 15:46 05 kwi 2018

Chcecie kupic fasady ale nie wiecie skąd? Jeśli tak to polecam wejść na https://www.petecki.eu/produkty/fasady/. Jest tam ogromny wybór takich produktów, więz każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Eljasz56

Reklama

Postprzez Mariusz221 » 06:19 16 kwi 2018

Najlepsze zakupy jakie ja ostatnio zrobiłem to były naturalne kosmetyki sklep internetowy
Mariusz221

Reklama

Postprzez martahakarta » 17:09 19 cze 2018

Kupon nie działa
martahakarta

Reklama

Postprzez endouthis » 12:53 19 lip 2018

Kupon nie działa ponieważ jak się mogę domyślać został już wykorzystany....
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
więcej
Jonathan Carroll
endouthis

Telefon: htc u 11
ROM: 256
Operator: play

Reklama

Powrót do Newsy