AKtualizacja z poziomu telefonu, możliwa?

AKtualizacja z poziomu telefonu, możliwa?

Postprzez lucznik335 » 19:05 21 lis 2013

witam,

chciałbym zaktualizowac swój telefon z poziomu telefonu zeby nie bawic sie z tymi wszystkimi odinami itp bo nie moge znalezc poradnika w którym wszystko jest krok po kroku tylko od razu upewnij sie ze masz jakies ModX'y i inne pierdoły ale nikt nie pisze jak sie upewnic skad to wziac a zaznaczam ze to mój pierwszy telefon z androidem i kompletnie nie mam pojecia co i jak a software teraz jest w nim 2.2. wszedzie widze ze mozna wrzucic 4.0 czy cos w tym stylu. szukałem opcji w telefonie zeby aktualizować ale nie moge nic takiego znaleźć, czy to znaczy ze nie można i trzeba sie meczyc z programikami sciaganiem itp? jesli tak mozektos to wytłumaczyc albo nakierowac na tutorial ze wszystkimi potrzebnymi krokami?
lucznik335

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Galaxy S GT-I9000
ROM: ?
Operator: 3

Re: AKtualizacja z poziomu telefonu, możliwa?

Postprzez damianek33 » 12:02 21 maja 2018

Przecież aktualizacja telefonu z poziomu telefonu jest bardzo łatwa. Sam to robię bardzo często i nie sprawia mi to problemów.

Reklama

Re: AKtualizacja z poziomu telefonu, możliwa?

Postprzez daniel33 » 08:49 29 cze 2018

Chyba aktualizacja z poziomu telefonu nie jest możliwa.Chyba że się mylę to bardzo proszę mnie poprawić w tym temacie.

Reklama

Powrót do Dyskusja ogólna