Oryginalna Zetka?

Oryginalna Zetka?

Postprzez trolololo95 » 17:12 15 cze 2014

Witam. Zastanawiam się nad kupnem xperii Z, znalazłam na allegro 2 aukcje za niecałe 900zł ale jakoś mnie ta cena zbytnio nie zdziwiła, biorąc pod uwagę, że telefon już wyszedł jakiś czas temu. Jednakże na jednej z aukcji gdy zobaczyłam lokalizację Hong Kong trochę mnie to zaniepokoiło.

W związku z tym kieruję pytanie do osób bardziej obeznanych w temacie: czym kierować się przy zakupie telefonu przez allegro? Wydaje mi się, że zapewnienia sprzedającego o oryginalności i gwarancja 2 lata nie wystarczą, o co pytać, dowód zakupu, numer IMEI? Jak się upewnić?

Wstawiam linki do dwóch aukcji, byłoby miło gdybyście rzucili okiem i ocenili

NOWY SONY XPERIA Z 3 KOLORY PL MENU GW.2 LATA (4310835201) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
HIT! NOWY SONY XPERIA Z - 3 KOLORY PL MENU GW24 (4298232222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

do drugiego sprzedawcy wysłałam pytanie o oryginalnosc i numer imei, dostałam taką odp:
"TELEFONY SPARZEDAWANE NA MOICH AUKCJACH SA ORYGINALNE,POCHODZA Z DYSTRYBUCJI SWIATOWEJ.

WYSYLKA Z SINGAPURU .

Nie mam dostepu do IMEI poniewaz telefony znajduja sie na magazynie."
trolololo95

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: htc 8s
Operator: t-mobile

Powrót do Dyskusja ogólna