Rozwiązanie problemu (dylematu) z małą pamięcią ram w X10.

Rozwiązanie problemu (dylematu) z małą pamięcią ram w X10.

Postprzez blackcats » 11:41 02 mar 2017

Witam wszystkich.
Mam problem a zarazem dylemat czy coś z naszą X10 da się jeszcze zrobić czy już nie. Mianowicie chodzi o to, że przy odpaleniu np. fb i gg telefon tak zwalnia, że ma wolne jakieś 20MB RAM, ciężko wtedy cokolwiek zrobić. Czytałem tutoriale o utworzeniu partycji SWAP ale nie bardzo wiem czy to ma sens, bo samo utworzenie partycji przecież niczego nie rozwiązuje. Czytałem również o programie SWAPPER 2 który tworzy nam na karcie SD plik który zabiera określoną ilość MB i jest używany jako pamięć RAM. Tylko jak to działa, bo nie bardzo rozumiem? Jakieś czary? Przechodząc do setna, nie chcę robić czegoś czego nie da się zrobić z telefonem ale czy jest możliwość by jakoś dodać/ulepszyć/zwiększyć.. by po prostu jakoś odciążyć RAM? Zamykanie procesów itp jest bez celowe bo system i tak je w wolnej chwili otworzy dla własnych potrzeb. Chciałbym by po prostu telefon po odpaleniu dwóch aplikacji nie zwalniał masakrycznie tylko by dało się go jeszcze w miarę dobrze używać.
Więc drodzy koledzy po fachu zapropnujecie coś? Może miał ktoś jakieś podobne doświadczenia? Sorki, że się tak rozpisałem, ale chętnie przedyskutuję temat. Pozdrawiam.

Tags: xe toyota altis 2017, mitsubishi attrage 2017, toyota fortuner 2017
blackcats

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Samsung Galaxy s6
Operator: Android

Re: Rozwiązanie problemu (dylematu) z małą pamięcią ram w X1

Postprzez akrol445 » 21:47 21 maja 2018

Też miałem kiedyś bardzo podobny problem z tym. Sam tego problemu nie rozwiązałem i musiałem oddać to specjaliście.

Reklama

Postprzez marek33 » 10:08 19 cze 2018

Mnie tylko ciekawi ile ten specjalista wziął za to kasy. Znam przypadki że specjaliści zawyżają wartość naprawy.
marek33

Reklama

Postprzez Faskena » 15:58 10 lip 2018

Dlatego ja zawszę chodzę do różnych i pytam o ceny a później decyduję
Faskena

Reklama

Powrót do Dyskusja ogólna