Niewystarczająca pamieć w telefonie

Niewystarczająca pamieć w telefonie

Postprzez blackcats » 12:45 21 lip 2017

Witam , konto an tym forum założyłem już dawno temu i od czasu do czasu wchodziłem poczytać kilka nowinek.Mam tego HTC od Playa ale tak naprawdę nie znam jego funkcji oprócz dzwonienia,grania i pisania sms. Od wczoraj zacząłem się nim bardziej interesować.Czemu ? Ilość miejsca w telefonie już się skończyła.Odinstalowanie apek nic nie pomaga.Trafiłem na to forum z treścią , że powinienem zainstalować ROM do mojego htc dzięki któremu stracę gwarancję i będę mógł przerzucić już większosć apek z karty telefonu na kartę SD co aktualnie jest niemożliwe.Część apek wogóle nie chce się przerzucic itd.I stąd kilka moich pytań
więcej: xe oto fortuner 2017

1.Czy to pomoże ? ( ROM na pamieć)
2.Czy dzięki temu będę mógł wgrywać do swojego fona fajne motywy i inne rzeczy ?
3.Czy da się coś zrobić z tą choler... bateria w tym telefonie ? Czytałem i wyłączyłem lokalizacje GPS w telefonjie , funkcje 3G a dalej jest lipa i bardzo szybko bateria pada.Może da sięją jakoś zrestartować ? Bo dziwnie ją zawsze ładowałem
4.Czy rookit telefonu jest warty ? Czy utrata gwarancji jest tego wszystkiego warta ?
5.Czy da się to wszystko cofnąć ( rookit) jeśli chciałbym oddać telefon do gwarancji play ?
6.Czy mogę podaczas rookita zniszczyć telefon całkowicie ? (Że już nigdy się nie włączy )
7.Czy oprócz lepszego wyglądu fona rookit coś daje ?
8.Macie jakieś tematy co zacząc do rookitowania telefonu ? Bo w dziale romy tyle tego jest , ze nie wiem za co się brać.Ta lektura jest napisana dla starych wyjadaczy a nie dla gościa który przed chwila odebral telefon
Tags: xe tai 1.9 tan hyundai, gia oto altis 2017
blackcats

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Samsung Galaxy s6
Operator: Android

Powrót do Dyskusja ogólna