Samsung galaxy Ch@t GT-B5330 umarł?

Samsung galaxy Ch@t GT-B5330 umarł?

Postprzez BziQ » 08:22 23 wrz 2016

Witam, na początku chcę zaznaczyć że zdaje sobie sprawę z tego że jest już wiele podobnych tematów na forum jednak nigdzie nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Do rzeczy posiadam samsunga galaxy ch@at z brandowanym pod plusa systemem, ok. Miesiąc temu zrotowałem telefon za pomocą aplikacji kingoroot i wszystko do tej pory było ok telefon śmigał bez problemu aż do wczoraj. Podczas rozmowy telefon nagle się wyłączył z niewiadomego powodu, przy próbie włączenia padł w momencie ładowania się ekranu startowego z informacją o modelu itp. Przy kolejnej próbie uruchomienia jedyna reakcja to zawibrowanie, telefon był wyłączony jednak co kilka sekund przez chwile wibrował i tak przez kilka dobrych godzin. Po tych kilku godzinach nagle telefon sam się uruchomił i zaczął normalnie działać przez ok. 30 minut ( w tym czasie zwróciłem uwagę że w telefonie jest strasznie namieszane np. W kontaktach i niektórych ustawieniach) po tym czasie zrestartował się, przy ładowaniu systemu a dokładniej animacji operatora i tak kilka razy do czasu aż wyciągnąłem baterie a po ponownym jej włóżeniu nie chciał sięuruchomić i znów wibrował. Po jakimś czasie udało mi się zrobić wipea i niby wszystko było ok przez 5 minut po tym czasie telefon się wyłączył i już w ogóle nie reagował do czasu podpięcia pod ładowarke wtedy zaczął wibrować jak na początku po wyjeciu i włożeniu bateri uruchomił się na dwie minuty i sytuacja się powtórzyła, tak jest cały czas od wczorajszego wieczoru. Nie bardzo się orientuje co mogło się stać w czym może być problem dlatego zwracam się do was o rade. Da się coś jeszcze zrobić z tym telefonem? Czy mogę zacząć go używać jako przycisk do papieru?
BziQ

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: samsung galaxy ch@t
Operator: red bull mobile

Powrót do Problemy i Pomoc