samsung galaxy s4 GT i9505 uszkodzony wyswietlacz??

samsung galaxy s4 GT i9505 uszkodzony wyswietlacz??

Postprzez novaa16 » 22:47 20 wrz 2014

witam,
kilka dni temu zaczely sie dziac dziwne rzeczy z moimi sgs4. Najpierw przy wlaczeniu kamery caly ekran migal na zolto, ale po wylaczeniu i ponownym uruchomieniu telefonu wszystko wrocilo do normy. Potem mialam dwa razy sytuacje ze wyswietlacz nie chcial sie wylaczyc z opcji wygaszenia, musialam dwa trzy razy nacisnac przycisk zeby sie cokolwiek zaswiecilo. No a dzisiaj juz umarl chyba. Rozladowal mi sie a po wlaczeniu ladowarki pokazala mi sie bateria na migajacym zielono ekranie... po podladowaniu i wlaczeniu ekran migal a potem blakl coraz bardziej i nie podswietlaly sie i nie dzialaly dotykowe klawisze back i home... gdzies wyczytalam ze przywrocenie ustawien fabrycznych moze pomoc, ale nie pomoglo. Po ponownym uruchomieniu nie bylo juz wlasciwie nic widac, tak ciemny zrobil sie ekran. Moje pytanie czy to tylko wyswietlacz/monitor padl? czy to moze byc cos wiecej? ekran juz wymienialm sama w dwoch sgs3 wiec bylby to dla mnie zdecydowanie mniejszy wydatek niz nowy tel. Jak myslicie czy wystarczy wymienic ekran? prosze o podpowiedz. Pozdrawiam!
novaa16

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: samsung galaxy s4 GT i 9505

Re: samsung galaxy s4 GT i9505 uszkodzony wyswietlacz??

Postprzez monikaroz » 20:43 20 lis 2014

Według mnie faktycznie uszkodzony wyświetlacz.
monikaroz

Otrzymał podziękowań: 0

Reklama

Re: samsung galaxy s4 GT i9505 uszkodzony wyswietlacz??

Postprzez mobilka » 20:56 20 lis 2014

O rany, mam nadzieję, że mój mi takich figli nie będzie robił. A możesz go zanieść na gwarancję? Może zrobią to za darmo?
mobilka

Otrzymał podziękowań: 1

Reklama

Powrót do Problemy i Pomoc