Samsung Galaxy A5 uszkodzony

Samsung Galaxy A5 uszkodzony

Postprzez pawlan10 » 15:44 20 sie 2016

Witam, jestem posiadaczem Samsunga Galaxy A5 pierwszej generacji od roku. Z urządzenia byłem zadowolony, chodził płynnie nie zalałem go nigdy ani nic podobnego, kilka razy mi upadł, lecz działał poprawnie, gniazdo USB też działało poprawnie. Pewnego słonecznego dnia zostawiłem go w aucie na tapicerce, pod przednią szybą, leżał tam może 2 h, padały na niego promienie słoneczne, na dworze było ponad 30 stopni, można się domyślić zatem jaka temperatura panowała wewnątrz samochodu. Kiedy wziąłem go do ręki nie zareagował po naciśnięciu klawisza blokady, zauważyłem że jest cały popękany. Po podłączeniu do ładowania nie dzieje się nic, naprawa kosztuje mnie ok 400 zł po konsultacji w salonie T-Mobile... Nieopłacalny wydatek, postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce i dostałem się do baterii, którą wymieniłem na nową, pomyślałem że jeśli telefon da znak życia to kupię LCD, jednak ten po podłączeniu do ładowania tylko się grzeje (patrząc od przodu z prawej strony, tak jakby obok klawisza blokady). Nie świeci dioda ładowania, nie podświetlają się klawisze, komputer nie wykrywa go po podłączeniu kablem USB.
pawlan10

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: Samsung Galaxy A5
ROM: 5.0
Operator: T-Mobile

Re: Samsung Galaxy A5 uszkodzony

Postprzez pawlan10 » 15:47 20 sie 2016

Czy ktoś może mi pomóc?
pawlan10

Telefon: Samsung Galaxy A5
ROM: 5.0
Operator: T-Mobile

Reklama

Postprzez Tritoffik » 10:48 03 sie 2017

Niestety nie mam pomysłu jak Ci pomóc, ale także miałem A5 i wiele z nim problemów. Gubił sieć, szybko bateria padała mimo, że nie był używany.
Wymienić na inną markę by chyba nie warto inwestować w samsunga
Tritoffik

Reklama

Postprzez neos » 18:16 05 wrz 2017

Ja to bym się rozeznał na ten temat wśród znajomych. Moim zdaniem to będzie naprawdę bardzo dobre źródło informacji :)
lepiej jest być zanadto przygotowanym niż zaskoczonym przez coś nieprzewidzianego
neos

Reklama

Postprzez motopasjonat » 15:45 10 kwi 2018

Opłaca się wymieniać szybkę w smartphonie czy to tak duży koszt, że już lepiej kupić sobie nowy?
motopasjonat

Telefon: Iphone 6s
Operator: PLAY

Reklama

Postprzez mac86 » 15:20 17 kwi 2018

Znakomicie! Dzięki wielkie za interesujące porady w tym temacie :)
Czasami nie możemy zrobić rzeczy, które chcielibyśmy zrobić dla siebie. Czasami czekamy, aż ktoś inny je zrobi
mac86

Reklama

Powrót do Problemy i Pomoc