Problem z Wifi

Problem z Wifi

Postprzez Altair89 » 19:27 27 mar 2012

Witam. Od niedawna jestem użytkownikiem SE Xperia X10 Mini Pro. Ostatnio pojawił się mały problem, otóż. Po włączeniu wifi znajduję router i podłączam się bez problemu, ale podczas korzystania internet po pewnym czasie się "zawiesza" czyli tak jakbym stracił połączenie z routerem, ale połączenie cały czas jest. Muszę wtedy wyłączyć i ponownie włączyć wifi aby internet znów zaczął działać. Czasem obejrzę 2min filmiku a czasem 5min, ale cały czas się to dzieje prędzej czy później.
Wie ktoś czym to może być spowodowane ?

Mam jeszcze jeden problemik :)
Problem ten dotyczy programy PowerAMP. Po przesłuchaniu paru utworów pojawia się komunikat "Too many filed files, playing will stop now" i nie mogę już włączyć żadnego utworu. Szukałem w internecie jak rozwiązać problem, ale nie wiem. W menu z aplikacjami nie mam zakładki "all" jedyne co na pewien czas pomaga to w menu aplikacji wybieram PowerAMP i tak wybieram "wymuś zatrzymanie". Na pewien czas pomaga, ale po odsłuchaniu paru utworów problem wraca.
Ktoś miał już taki problem ? Albo wie co zrobić ?
Altair89

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: SE Xperia X10 Mini Pro
Operator: Orange

Powrót do Problemy i Pomoc