10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacj

10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacj

Postprzez ehevimo » 09:38 06 maja 2017

Jeśli stoisz w kolejce do odprawy, to masz pewność, że ta osoba za tobą podepcze ci pięty. Zrobisz kroczek, ona zrobi dwa. Ona i jej wielka walizka. Że też ludzie nie czują sami potrzeby posiadania większej swobody i wolą dmuchać mi w szyję.
Kiedy zaczyna się wpuszczanie do samolotu, pchają się do gate, jakby bali się, że samolot odleci bez nich. Nie odleci. Żaden samolot nie odleci, póki nie zostaniecie odnalezieni. I naprawdę nie trzeba się spieszyć. Usiądź, poczekaj aż inni się przepchają i wejdź spokojnie jako ostatni. Czemu nie?

A jeśli odwołają ci lot, nie słuchaj pani proszącej pasażerów, aby krynica morska domki 8 osobowe nad ustawili się w kolejce celem przebukowania biletu. Podejdź do informacji, poproś o numer na infolinię i zrób to telefonicznie. Nie tylko zaoszczędzisz czas, ale na pewno wystarczy dla ciebie miejsca w kolejnym samolocie.
ehevimo

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: 9127299960

Re: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wa

Postprzez Karol17 » 11:53 23 cze 2018

Ja bym zaczął od tego, że polski turysta jedzie na wakacje obładowany, toną jedzenia, a pakuje się w śmieszne torby. Jako społeczeństwo nie jesteśmy nauczeni jeżdżenia z takimi walizkami https://sklep.solier.pl/pol_m_Walizki-podrozne_Walizki_Walizki-kabinowe-731.html , a przecież są one poręczne i naprawdę pojemne! Zapominamy również, jak dobrze jest rozmawiać z innymi, dzielić się wrażeniami. :)
Karol17

Operator: Orange

Reklama

Re: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wa

Postprzez cooper76 » 13:16 28 cze 2018

Nie jest to za bardzo mój temat. Nie będę mógł w tym obszarze pomóc..
Osoba uczciwa i kłamca poznają prawdę, ale wykorzystują ją do innych celów.
cooper76

Reklama

Powrót do Problemy i Pomoc