10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacj

ehevimo
Telefon: 9127299960
10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacj

Post autor: ehevimo » 09:38 06 maja 2017

Jeśli stoisz w kolejce do odprawy, to masz pewność, że ta osoba za tobą podepcze ci pięty. Zrobisz kroczek, ona zrobi dwa. Ona i jej wielka walizka. Że też ludzie nie czują sami potrzeby posiadania większej swobody i wolą dmuchać mi w szyję.
Kiedy zaczyna się wpuszczanie do samolotu, pchają się do gate, jakby bali się, że samolot odleci bez nich. Nie odleci. Żaden samolot nie odleci, póki nie zostaniecie odnalezieni. I naprawdę nie trzeba się spieszyć. Usiądź, poczekaj aż inni się przepchają i wejdź spokojnie jako ostatni. Czemu nie?

A jeśli odwołają ci lot, nie słuchaj pani proszącej pasażerów, aby krynica morska domki 8 osobowe nad ustawili się w kolejce celem przebukowania biletu. Podejdź do informacji, poproś o numer na infolinię i zrób to telefonicznie. Nie tylko zaoszczędzisz czas, ale na pewno wystarczy dla ciebie miejsca w kolejnym samolocie.

Awatar użytkownika
cooper76
Re: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wa

Post autor: cooper76 » 13:16 28 cze 2018

Nie jest to za bardzo mój temat. Nie będę mógł w tym obszarze pomóc..

Osoba uczciwa i kłamca poznają prawdę, ale wykorzystują ją do innych celów.

rozkoszna
Re: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacj

Post autor: rozkoszna » 10:28 10 maja 2019

Oj tam, te błędy to tak naprawdę pikuś z tym, co ja zrobiłam.. Przed wyjazdem oglądałam sobie Torby i walizki Ellehammer - Ceneo.pl , potem stwierdziłam, że pojedziemy z torbami, jakie mamy. W tym roku chcemy je kupić. No, to oczywiście mamy już super miejsca w lecącym samolocie.. A moja walizka w domu. Wyobrażacie to sobie? Mąż był wściekły..

bradasek

Post autor: bradasek » 15:42 01 lip 2019

No dobra skoro znacie się na temacie walizek to może zerkniecie tutaj https://www.maes.com.pl/kategoria/65/wa ... ansportowe i biorąc pod uwagę ceny i jakość dacie kilka wskazówek jaką powinienem wybrać? Szykują się świetne wakacje, ale mam też takie rzeczy które musze dowiezc na miejsce "w jednym kawalku" wiec to musi byc porzadna walizka.

matixx

Post autor: matixx » 11:17 05 lip 2019

Bardzo dobrze, że ktoś przypomniał o tym. Wakacje właśnie się zaczynają i chciałbym wykorzystać je najlepiej jak potrafię, bez żadnych przykrych i nieprzyjemnych niespodzianek.

kasiakowa06

Post autor: kasiakowa06 » 13:55 09 lip 2019

Ludzie lubią stać w kolejkach ale nikt nie lubi być ostatni :)

---
małe domki letniskowe całoroczne

ODPOWIEDZ