Kilka pytań odnośnie Xperi X8

Kilka pytań odnośnie Xperi X8

Postprzez rafiq20 » 10:22 15 lip 2011

Witam wszystkich! Od wczoraj jestem posiadaczem Xperi X8 i mam do Was kilka pytań:
1. Zainstalowałem aplikację HelixLauncher i chcę ją usunąć, lecz nie wiem jak. Kiedy wchodzę w ustawienia aplikacji jej tam nie ma. Jak więc to zrobić?
2. Jak ustawić normalną tapetę? Kiedy ustawiam tapetę (nawet w rozdzielczości 320x480) muszę ją przycinać i po jej ustawieniu widać jej pół albo psuje się jej jakość.
3. Czy na Xperi jest jakiś menadżer plików? A jeśli nie, to poproszę o podanie nazwy jakiegoś programu, który to zrobi.
4. Słyszałem niedawno, że jest program na Xperię, który dodaje normalną klawiaturę przy pisaniu sms-ów. Czy jest to prawda? Jeśli tak, to jak nazywa się ten program?
5. Jak zrobić ten znak "_" podczas pisania sms-ów lub wpisywaniu czegoś na internecie? Szukałem w znakach (pojawiają się po przytrzymaniu kropki), ale tam jej nie ma.
6. Czy da się zmienić wygląd/układ pulpitu? Jeśli tak, to jak to zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc. :D
rafiq20

Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1
Telefon: Sony Ericsson Xperia X8
Operator: Plus

Re: Kilka pytań odnośnie Xperi X8

Postprzez Easy » 21:37 15 lip 2011

1. Czym instalowałeś aplikację? Z Android Market? Czy wrzucałeś na kartę pamięci? Jeśli z AM to usuń, przez tą aplikację, masz tam dostęp do wszystkich swoich aplikacji. Jeśli z karty to menadżerem plików. Jest taki na Androidzie już, ja instaluje obecnie przez moje pliki.

2. Da się, wchodzisz na pulpit i klikach opcje, wchodzisz w tapety i ustawiasz dany obraz.

3. Menadżerów jest dużo, od oryginalnego po specjalnie tworzone programy, poszukaj w Android Market. Osobiście nie używam nic takiego, ale poszukam i dam znać.

4. Normalna, co masz na myśli? Klawiaturę numeryczną? Na I5700 używałem HTC IMEI.

5. Nie odpowiem, bo nie wiem czy chodzi o podkreślenie czy coś innego.

6. Są jakieś motywy, ale to dopiero po rootowaniu.
Obrazek

Za ten post autor Easy otrzymał podziękowanie od:
rafiq20
Easy

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 2
Telefon: Galaxy Gio
Operator: Play

Reklama

Postprzez rafiq20 » 12:05 16 lip 2011

1.Aplikację ściągałem z AM, ale nie wiem jak ją usunąć przez market.
2. Ale wtedy i tak kawałek obrazka "odcina" się i nie widać całego obrazka, chyba, że wybiorę standardową tapetę.
3. Menadżer już znalazłem.
4. Tak chodzi mi o klawiaturę numeryczną. Spróbuję programem podanym przez Ciebie.
5.Chodzi mi o znak potocznie zwany "podłogą".
6.Aha.
rafiq20

Podziękował : 1
Telefon: Sony Ericsson Xperia X8
Operator: Plus

Reklama

Postprzez Easy » 12:32 16 lip 2011

1. Wejdź d Android Market i kliknij przycisk menu, powinieneś mieć opcję, gdzie wyświetlą się wszystkie zainstalowane aplikacje - nie mam dostępu do internetu w telefonie, więc jest mi trudno to dokładnie wytłumaczyć.

2. To jest normalne, nie masz całej tapety, tylko jest ona podzielona pomiędzy ekrany. Przynajmniej w Gio i I5700 tak miałem.

3. Możesz również spróbować Astro.

5. Jest dostępny wśród liter, w QWERTY wciśnij znaczek ?123 i tam na drugiej stronie jest twoje podkreślenie.
Obrazek
Easy

Otrzymał podziękowań: 2
Telefon: Galaxy Gio

Reklama

Postprzez b.wisniewski » 10:45 14 maja 2012

Witam,
mam pewien problem, pewnie błahy ale nie mogę czegoś znaleźć..... Po wyjęciu baterii i ponownym jej włożeniu zmieniło mi ustawienia pulpitu tzn. straciłem ustawienia zrobione po przez LauncherPRO, co ciekawsze mimo tego, że widzę go w ustawienia/zarządzaj aplikacjami to nie mogę go znaleźć nigdzie indziej aby tą aplikację otworzyć i stworzyć na nowo pulpit. Środkowy przycisk nie wymusza możliwości przełączenia się na Launchera....................

Proszę o pomoc...
b.wisniewski

Reklama

Postprzez Marcin1998108 » 22:00 09 lis 2012

Spróbuj odinstalować i jeszcze raz zainstalować Lauchera :D jak coś źle podpowiedziałem to sory xD
Marcin1998108

Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: xperia x8
ROM: GingerDX v22

Reklama

Postprzez Kamilossa » 16:55 17 maja 2017

Reinstalacja raczej pomogła.
Kamilossa