laptop z androidem kłopotów cześć pierwsza

Problemy ogólne związane z Androidem

laptop z androidem kłopotów cześć pierwsza

Postprzez TomPio » 13:35 04 lis 2017

Witam
Posiadam laptopa samsung nc i mam na nim zainstalowanego androida 7.1.2
Problem jest w tym ,że laptop posiada 11 cali a chciałbym podłaczyć do niego zewnętrzny monitor 19 cali
Klawiszem FN +F4 nie działa a działał pod win.
Nie znalazłem nic w internecie na ten temat a w opcjach androida nie ma takiej możliwości może istnieje jakiś program by tego dokonać?
Podczas uruchomienia laptopa na obu ekranach wyświetlane jest logo i grub . potem na 11 calowym dalej wyświetla a na 19 cali juz nie, choć monitor nadal widzi laptopa, bo nie mruga dioda o braku połączenia.
Jak to zrobić?

Wszystkie strony internetowe widzą laptopa jako telefon i wszystko jest wyświetlane jak na telefon czyli w małych rozdzielczościach , istnieje możliwość by widziano laptop jako laptop a nie telefon?

Podczas oglądania filmów , nawet jak strona zezwoli na wersje na PC , to i tak straszna pikseloza , są jakieś kodeki do androida?

Android nie widzi kamerki internetowej obojętnie czy w laptopie czy zewnętrznej choć głos jest, jak to obejść?

Jak zmienić tryb uśpienia na nigdy bo jest tylko opcja 30 minut i jak nic nie zrobisz to wszystko się wiesza...

mam kilka botowalnych instalek androida
7,1,2
6.0 marschmallow
remix os
wszystko dedykowane na PC
TomPio

Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Telefon: r-610

Re: laptop z androidem kłopotów cześć pierwsza

Postprzez TomPio » 18:39 05 lis 2017

wiec nic? 2 dni i nic.../