Problem z synchronizacja konta Google.

Problemy ogólne związane z Androidem
Awatar użytkownika
michasxxxxx
Problem z synchronizacja konta Google.

Post autor: michasxxxxx » 11:23 20 mar 2020

Witajcie. Opiszę swój problem tak szczegółowo jak się da. Odkąd pamiętam miałem zawsze 2-3 konta gmail, 1 oficjalny, sprawy zawodowe, prywatne itp, drugi pod YouTube, a 3 do rejestracji w miejscach, gdzie wiem że dostanę masę spamu, pod gry itp. Miałem porządek w wiadomościach, telefon (Xperia xz premium)nauczony moich słów na podstawie wiadomości itp.
Aktualnie z powodu pandemii mam więcej czasu, pobrałem sobie grę weed factory, jednak blokowala mi ona ekran(w sensie jak potrzebowałem zrobić coś innego to szkoda mi było grę wyłączyć), do tego przy dłuższym graniu zaczął mi się zmieniać motyw i tapeta w telefonie. Nie wiem jakim cudem.
Stwierdziłem więc, że zainstaluje emulator androida na komputerze aby tam sobie skuterki z tematem jeździły a telefon będzie można używać normalnie. Przez przypadek wpisałem adres mailowy który mam pod YouTube. Zrobiła się jakaś synchronizacja. I aktualnie w telefonie mam jednym słowem gimele...
Wiadomości mail przychodzą tylko jak sam odświeże konto, do tego wszystkie (oficjalne, zawodowe, prywatne i z YouTube) przychodzą na 1 to moje główne konto, do tego z telefonu wywaliło mi moje słowa, nazwiska nazwy miejscowości, a przy próbie dodania nie zapisują się one w słowniku. Wiem, że jest tu ktoś bardziej ogarnięty niż ja jeśli chodni o synchro kont Google, dlatego proszę ślicznie o pomoc. Da radę ogarnąć to bez przywracania ustawień fabrycznych? ;(

ODPOWIEDZ